Other models of this make Lintex
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 41 vehicles LC model line Lintex HT125T-7, ranking this model 332. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 134 distinct vehicles and 361 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 134 |
| Recorded inspections | 361 |
| Regular inspections | 269 |
| Pass result | 97.8 % |
| Mileage records | 361 |
| Available period | Jul 16, 2014 – Sep 7, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 269. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 269 | 97.8 % |
| Evidencní kontrola | 87 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
Z 269 regular inspections with a known result passed 263, tedy 97.8 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 263 | 97.8 % |
| Result 2 | 6 | 2.2 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.1.3.5.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2014 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 19 | 19 |
| 2025 | 25 | 19 |
| 2024 | 30 | 23 |
| 2023 | 51 | 43 |
| 2022 | 27 | 24 |
| 2021 | 23 | 17 |
| 2020 | 43 | 29 |
| 2019 | 58 | 51 |
| 2018 | 54 | 43 |
| 2017 | 14 | 1 |
| 2016 | 14 | 0 |
| 2015 | 1 | 0 |
| 2014 | 2 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Honda 600 | 41 | 2,603 | 94.7 % |
| Honda VT 600 | 41 | 1,306 | 95.0 % |
| Husaberg 450 | 41 | 581 | 93.6 % |
| Jonway MP | 41 | 536 | 93.5 % |
| KTM 530 | 41 | 408 | 90.7 % |
| Lintex HT125T-7 (current model) | 41 | 269 | 97.8 % |
| Malaguti Phantom | 41 | 530 | 93.2 % |
| Triumph America | 41 | 288 | 96.2 % |
| Harley-Davidson Fxdf | 40 | 265 | 95.5 % |
| Honda ANF125 | 40 | 538 | 98.3 % |
| Honda CB 1000 | 40 | 1,749 | 94.5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.