Other models of this make Kawasaki
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 1,347 vehicles LC model line Kawasaki Versys, ranking this model 5. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 2,455 distinct vehicles and 8,267 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 2,455 |
| Recorded inspections | 8,267 |
| Regular inspections | 4,455 |
| Pass result | 97.9 % |
| Mileage records | 8,204 |
| Available period | Nov 3, 2008 – Sep 19, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 4,455. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 4,455 | 97.9 % |
| Evidencní kontrola | 2,504 | — |
| Pred registrací | 980 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 232 | — |
| Opakovaná | 85 | — |
| On-request inspection zákazníka | 6 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 4,455 regular inspections with a known result passed 4,363, tedy 97.9 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 4,363 | 97.9 % |
| Result 2 | 89 | 2.0 % |
| Result 3 | 3 | 0.1 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 5.2.3.6.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 4 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 2 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vehicle není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 6.2.8.1.2 | B | Stupátka nebo schůdky u vozidla jsou nadměrně zkorodovány nebo přidržovací madla, stupátka nebo schůdky jsou uvolněné nebo poškozené tak, že nejsou spolehlivé nebo neodpovídají požadavkům nebo, jsou-li vyžadovány, chybí (např. u motocyklů). | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.1.4.1.2 | B | Skutečný stav zapojených světlometů neodpovídá předepsanému / povolenému počtu typu světlometů (potkávací / dálkový světlomet). | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 6.2.12.1 | B | Držadla nebo stupačky u motocyklu chybí (jsou demontované), jsou velmi zkorodované nebojsou natolik poškozené, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Vehicle není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 3.2.4.1 | B | Jakákoliv dodatečná úprava čelního okna, vyjma použití schválené folie pro čelní okno opatřené povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací značka ATEST 8 SD XXXX a text „JEN NA ČELNÍ OKNO“). | 1 |
| 4.3.2.1.1 | B | Zpomalená funkce spínače brzdových světel. | 1 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 698 | 554 |
| 2025 | 780 | 520 |
| 2024 | 674 | 388 |
| 2023 | 640 | 360 |
| 2022 | 723 | 385 |
| 2021 | 650 | 301 |
| 2020 | 551 | 212 |
| 2019 | 529 | 197 |
| 2018 | 606 | 350 |
| 2017 | 496 | 281 |
| 2016 | 453 | 256 |
| 2015 | 385 | 181 |
| 2014 | 347 | 171 |
| 2013 | 240 | 116 |
| 2012 | 221 | 110 |
| 2011 | 146 | 66 |
| 2010 | 77 | 5 |
| 2009 | 47 | 2 |
| 2008 | 4 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys (current model) | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| BMW R 1150 | 1,086 | 9,337 | 97.4 % |
| Yamaha FZ6 | 1,083 | 13,237 | 96.3 % |
| Ducati Monster | 1,067 | 8,459 | 92.0 % |
| Ducati Multistrada | 1,025 | 3,324 | 96.5 % |
| Piaggio Beverly | 984 | 4,788 | 96.7 % |
| Jawa-Čz 250 | 949 | 18,610 | 94.2 % |
| Suzuki Intruder | 856 | 11,508 | 96.0 % |
| Maxon JJ125T-17 | 835 | 5,607 | 97.0 % |
| Kawasaki Ninja | 796 | 8,535 | 93.0 % |
| Aprilia SR | 793 | 1,212 | 95.8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.