Other models of this make NP
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 81 trailers model line NP 7, ranking this model 175. place among trailers (O1) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 302 distinct vehicles and 2,047 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 302 |
| Recorded inspections | 2,047 |
| Regular inspections | 1,749 |
| Pass result | 91.8 % |
| Mileage records | 207 |
| Available period | Sep 4, 2008 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 1,749. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1,749 | 91.8 % |
| Evidencní kontrola | 159 | — |
| Opakovaná | 137 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 1,749 regular inspections with a known result passed 1,605, tedy 91.8 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 1,605 | 91.8 % |
| Result 2 | 119 | 6.8 % |
| Result 3 | 25 | 1.4 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.2.10.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 8 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 7 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 6 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 4 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 3 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 2 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.10.2.1 | A | Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 7.90.2.3 | B | Umístění nebo provedení některých předepsaných údajů na vozidle neodpovídá požadavkům nebo skutečnosti. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 71 | 60 |
| 2025 | 108 | 97 |
| 2024 | 105 | 92 |
| 2023 | 79 | 72 |
| 2022 | 90 | 71 |
| 2021 | 102 | 86 |
| 2020 | 104 | 91 |
| 2019 | 85 | 71 |
| 2018 | 105 | 81 |
| 2017 | 121 | 99 |
| 2016 | 95 | 84 |
| 2015 | 117 | 97 |
| 2014 | 149 | 129 |
| 2013 | 149 | 129 |
| 2012 | 153 | 139 |
| 2011 | 123 | 103 |
| 2010 | 123 | 104 |
| 2009 | 131 | 112 |
| 2008 | 37 | 32 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50,219 | 215,973 | 93.8 % |
| Agados VZ | 15,193 | 101,236 | 93.7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10,133 | 271,699 | 90.1 % |
| Pongratz LPA | 8,893 | 60,402 | 91.2 % |
| Agados NP | 6,757 | 70,142 | 93.1 % |
| Vezeko R1X1X | 5,076 | 13,952 | 94.6 % |
| Vlastní Výroba - | 3,901 | 129,778 | 90.0 % |
| Sport Jacht PS | 2,807 | 77,115 | 90.1 % |
| Rydwan Euro | 2,679 | 7,964 | 94.7 % |
| Martz 3 | 1,685 | 2,579 | 85.0 % |
| Agados NP26 | 85 | 345 | 91.0 % |
| JB PLR | 85 | 586 | 92.7 % |
| Kobras Profesional | 83 | 1,148 | 90.2 % |
| Wiola W 600 | 83 | 736 | 89.7 % |
| Martz 02B | 81 | 195 | 75.4 % |
| NP 7 (current model) | 81 | 1,749 | 91.8 % |
| Niewiadow BA | 81 | 1,790 | 89.8 % |
| Boro B2 | 80 | 497 | 83.7 % |
| Kobras 4A | 80 | 1,266 | 89.3 % |
| Temared 02B | 80 | 64 | 89.1 % |
| Greenmech Arborist | 79 | 222 | 92.8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.