Other models of this make Pongratz
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 680 trailers model line Pongratz L-AT, ranking this model 9. place among trailers (O2) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 906 distinct vehicles and 4,861 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 906 |
| Recorded inspections | 4,861 |
| Regular inspections | 3,718 |
| Pass result | 91.4 % |
| Mileage records | 86 |
| Available period | Oct 10, 2008 – Sep 19, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 3,718. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3,718 | 91.4 % |
| Evidencní kontrola | 796 | — |
| Opakovaná | 294 | — |
| Pred registrací | 33 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 12 | — |
| On-request inspection zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 3,718 regular inspections with a known result passed 3,400, tedy 91.4 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 3,400 | 91.4 % |
| Result 2 | 301 | 8.1 % |
| Result 3 | 17 | 0.5 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.7.1.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 17 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 16 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 15 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 10 |
| 0.2.2.1.3 | B | Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku). | 9 |
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 7 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 6 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 5 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 5 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 4 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 3 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 3 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.4.1.1.4 | B | Source světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. | 2 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 2 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 334 | 313 |
| 2025 | 420 | 383 |
| 2024 | 411 | 350 |
| 2023 | 477 | 405 |
| 2022 | 432 | 343 |
| 2021 | 387 | 297 |
| 2020 | 331 | 247 |
| 2019 | 339 | 232 |
| 2018 | 298 | 205 |
| 2017 | 312 | 213 |
| 2016 | 305 | 178 |
| 2015 | 254 | 185 |
| 2014 | 188 | 142 |
| 2013 | 131 | 88 |
| 2012 | 133 | 95 |
| 2011 | 47 | 20 |
| 2010 | 35 | 13 |
| 2009 | 24 | 8 |
| 2008 | 3 | 1 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2,421 | 6,504 | 95.5 % |
| Agados Dona | 1,992 | 14,353 | 91.3 % |
| Vezeko R2B1X | 1,414 | 4,454 | 95.0 % |
| Agados Adam | 1,051 | 7,573 | 95.3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2,708 | 94.5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4,061 | 93.1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11,190 | 95.8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9,231 | 91.4 % |
| Pongratz L-AT (current model) | 680 | 3,718 | 91.4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1,974 | 97.1 % |
| Niewiadow BR2 | 515 | 1,226 | 91.8 % |
| Martz 4 | 485 | 975 | 86.1 % |
| Vezeko --- | 406 | 1,190 | 95.4 % |
| Akri AKR | 399 | 4,748 | 92.7 % |
| Hobby 30 | 388 | 1,553 | 98.4 % |
| Adria Adora | 383 | 710 | 97.0 % |
| Eurotrailers Profi | 368 | 1,061 | 94.2 % |
| Humbaur HT | 366 | 1,918 | 91.3 % |
| Humbaur HTK | 364 | 1,426 | 90.6 % |
| Vapp PA | 364 | 5,522 | 95.7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.