Other models of this make Humbaur
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 366 trailers model line Humbaur HT, ranking this model 18. place among trailers (O2) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 533 distinct vehicles and 2,486 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 533 |
| Recorded inspections | 2,486 |
| Regular inspections | 1,918 |
| Pass result | 91.3 % |
| Mileage records | 45 |
| Available period | Nov 18, 2008 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 1,918. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1,918 | 91.3 % |
| Evidencní kontrola | 200 | — |
| Opakovaná | 153 | — |
| Pred registrací | 123 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 70 | — |
| ADR | 8 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 6 | — |
| Technická silniční kontrola | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
| On-request inspection zákazníka | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 1,918 regular inspections with a known result passed 1,751, tedy 91.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 1,751 | 91.3 % |
| Result 2 | 148 | 7.7 % |
| Result 3 | 19 | 1.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.2.10.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 13 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 13 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 11 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 10 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 5 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 4 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 4 |
| 4.2.3.1.1 | B | Vehicle není vybaveno některými předepsanými obrysovými nebo denními svítilnami. | 3 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 3 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 3 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 3 |
| 1.1.23.2 | B | Nedostatečná účinnost nájezdové brzdy. | 3 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 3 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 3 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vehicle není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 2 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 227 | 197 |
| 2025 | 293 | 252 |
| 2024 | 257 | 235 |
| 2023 | 241 | 182 |
| 2022 | 223 | 177 |
| 2021 | 174 | 126 |
| 2020 | 183 | 143 |
| 2019 | 153 | 109 |
| 2018 | 152 | 112 |
| 2017 | 133 | 94 |
| 2016 | 117 | 79 |
| 2015 | 98 | 71 |
| 2014 | 65 | 45 |
| 2013 | 57 | 36 |
| 2012 | 38 | 18 |
| 2011 | 27 | 16 |
| 2010 | 30 | 18 |
| 2009 | 17 | 8 |
| 2008 | 1 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2,421 | 6,504 | 95.5 % |
| Agados Dona | 1,992 | 14,353 | 91.3 % |
| Vezeko R2B1X | 1,414 | 4,454 | 95.0 % |
| Agados Adam | 1,051 | 7,573 | 95.3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2,708 | 94.5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4,061 | 93.1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11,190 | 95.8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9,231 | 91.4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3,718 | 91.4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1,974 | 97.1 % |
| Niewiadow BR2 | 515 | 1,226 | 91.8 % |
| Martz 4 | 485 | 975 | 86.1 % |
| Vezeko --- | 406 | 1,190 | 95.4 % |
| Akri AKR | 399 | 4,748 | 92.7 % |
| Hobby 30 | 388 | 1,553 | 98.4 % |
| Adria Adora | 383 | 710 | 97.0 % |
| Eurotrailers Profi | 368 | 1,061 | 94.2 % |
| Humbaur HT (current model) | 366 | 1,918 | 91.3 % |
| Humbaur HTK | 364 | 1,426 | 90.6 % |
| Vapp PA | 364 | 5,522 | 95.7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.