Other models of this make Renault/Motowektor
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
No other models are available yet.
According to our estimates, there are approximately 315 commercial vehicles model line Renault/Motowektor Master, ranking this model 40. place among commercial vehicles (N1) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
No other models are available yet.
The summary is based on 351 distinct vehicles and 1,694 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 351 |
| Recorded inspections | 1,694 |
| Regular inspections | 1,340 |
| Pass result | 93.0 % |
| Mileage records | 1,660 |
| Available period | Nov 27, 2018 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 1,340. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1,340 | 93.0 % |
| Evidencní kontrola | 260 | — |
| Opakovaná | 69 | — |
| TSK - Opakovaná | 9 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
| Technická silniční kontrola | 5 | — |
| On-request inspection zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 1,340 regular inspections with a known result passed 1,246, tedy 93.0 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 1,246 | 93.0 % |
| Result 2 | 72 | 5.4 % |
| Result 3 | 22 | 1.6 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 3.2.1.2. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Damage zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 68 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 44 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 40 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 35 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 28 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 26 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 14 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 13 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 11 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 9 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 9 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 9 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 8 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 8 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2018 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 473 | 398 |
| 2025 | 652 | 529 |
| 2024 | 421 | 322 |
| 2023 | 73 | 53 |
| 2022 | 46 | 24 |
| 2021 | 23 | 12 |
| 2020 | 4 | 1 |
| 2019 | 1 | 0 |
| 2018 | 1 | 1 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48,747 | 652,056 | 93.2 % |
| Ford Transit | 44,827 | 719,318 | 89.8 % |
| Fiat Ducato | 32,056 | 322,990 | 91.6 % |
| Peugeot Boxer | 25,910 | 251,137 | 91.3 % |
| Renault Master | 25,116 | 222,999 | 92.4 % |
| Renault Trafic | 19,270 | 178,372 | 92.1 % |
| Citroën Jumper | 18,562 | 180,153 | 91.3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18,189 | 203,111 | 93.3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14,841 | 150,433 | 92.4 % |
| Volkswagen Crafter | 13,804 | 99,739 | 94.7 % |
| Iveco 35S14 | 480 | 1,823 | 94.7 % |
| Hyundai H350 | 400 | 2,637 | 95.1 % |
| Multicar M 25 | 395 | 35,549 | 88.8 % |
| Nissan Interstar | 355 | 3,643 | 91.1 % |
| Seat Inca | 353 | 12,684 | 88.1 % |
| Renault/Motowektor Master (current model) | 315 | 1,340 | 93.0 % |
| Piaggio Porter | 282 | 2,331 | 89.7 % |
| Fiat Dobló | 272 | 5,966 | 92.4 % |
| Nissan E-NV200 | 266 | 532 | 90.6 % |
| Mercedes-Benz 312 | 263 | 8,933 | 89.6 % |
| Maxus E-Deliver | 254 | 89 | 96.6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.