Inne modele marki Audi
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 1 045 samochodów osobowych linii modelowej Audi A1, co daje temu modelowi 307. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 1 443 różnych pojazdów i 7 993 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 1 443 |
| Zarejestrowane badania | 7 993 |
| Badania okresowe | 5 806 |
| Wynik „pozytywny” | 96,8 % |
| Rekordy z przebiegiem | 7 984 |
| Dostępny okres | 25.11.2010 – 20.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 5 806. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 806 | 96,8 % |
| Evidencní kontrola | 1 349 | — |
| Pred registrací | 640 | — |
| Opakovaná | 125 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 41 | — |
| Na wniosek zákazníka | 16 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 15 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 5 667 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 5 484, tedy 96,8 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 5 484 | 96,8 % |
| Wynik 2 | 122 | 2,2 % |
| Wynik 3 | 61 | 1,1 % |
| Inny / nie podano | 139 | 2,5 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 39 |
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 31 |
| 8.2.1.2.1 | B | Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem. | 23 |
| 8.2.1.2.3 | B | Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. | 22 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 18 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 11 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 9 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 9 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 7 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 7 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 7 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 6 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 5 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 4 |
| 1.1.14.1.2 | B | Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. | 4 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2010 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 862 | 722 |
| 2025 | 1 058 | 858 |
| 2024 | 1 031 | 775 |
| 2023 | 898 | 717 |
| 2022 | 881 | 622 |
| 2021 | 787 | 546 |
| 2020 | 611 | 446 |
| 2019 | 631 | 464 |
| 2018 | 420 | 298 |
| 2017 | 258 | 150 |
| 2016 | 175 | 86 |
| 2015 | 177 | 91 |
| 2014 | 55 | 24 |
| 2013 | 53 | 6 |
| 2012 | 54 | 1 |
| 2011 | 39 | 0 |
| 2010 | 3 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Peugeot 4007 | 1 099 | 10 828 | 95,2 % |
| Subaru Justy | 1 064 | 17 847 | 91,7 % |
| Volkswagen ID.4 | 1 060 | 318 | 96,9 % |
| Alfa Romeo 156 | 1 052 | 39 930 | 90,6 % |
| Dodge Challenger | 1 050 | 4 786 | 96,0 % |
| Audi A1 (obecny model) | 1 045 | 5 806 | 96,8 % |
| BMW 520 | 1 040 | 29 964 | 93,9 % |
| Škoda 100 | 1 017 | 23 228 | 91,3 % |
| Porsche Panamera | 1 013 | 6 313 | 98,0 % |
| Chrysler Voyager | 1 011 | 25 934 | 90,2 % |
| Jaguar XF | 1 001 | 8 480 | 97,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.