Inne modele marki Audi
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 2 043 samochodów osobowych linii modelowej Audi A7, co daje temu modelowi 226. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 2 701 różnych pojazdów i 21 071 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 2 701 |
| Zarejestrowane badania | 21 071 |
| Badania okresowe | 14 874 |
| Wynik „pozytywny” | 97,3 % |
| Rekordy z przebiegiem | 21 014 |
| Dostępny okres | 22.11.2010 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 14 874. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 14 874 | 97,3 % |
| Evidencní kontrola | 4 893 | — |
| Pred registrací | 622 | — |
| Opakovaná | 299 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 276 | — |
| Na wniosek zákazníka | 77 | — |
| Technická silniční kontrola | 11 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 7 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 7 | — |
| Narízená technická prohlídka | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 14 487 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 14 103, tedy 97,3 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 14 103 | 97,3 % |
| Wynik 2 | 325 | 2,2 % |
| Wynik 3 | 59 | 0,4 % |
| Inny / nie podano | 387 | 2,7 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 3.2.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 93 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 33 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 23 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 16 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 16 |
| 5.2.2.4 | B | Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 14 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 12 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 11 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 8 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 8 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 7 |
| 3.2.4.3 | B | Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX). | 6 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 5 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 5 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2010 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 1 588 | 1 437 |
| 2025 | 2 200 | 1 913 |
| 2024 | 2 218 | 1 800 |
| 2023 | 2 171 | 1 730 |
| 2022 | 2 253 | 1 639 |
| 2021 | 2 197 | 1 520 |
| 2020 | 1 758 | 1 172 |
| 2019 | 2 018 | 1 395 |
| 2018 | 1 477 | 940 |
| 2017 | 865 | 502 |
| 2016 | 711 | 315 |
| 2015 | 735 | 371 |
| 2014 | 340 | 108 |
| 2013 | 247 | 30 |
| 2012 | 171 | 2 |
| 2011 | 114 | 0 |
| 2010 | 8 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Citroën C8 | 2 085 | 32 976 | 90,9 % |
| Mercedes-Benz GLA | 2 072 | 10 302 | 98,7 % |
| KIA Soul | 2 068 | 18 367 | 95,1 % |
| Mercedes-Benz SLK | 2 060 | 20 121 | 96,5 % |
| Ford Puma | 2 052 | 11 720 | 87,6 % |
| Audi A7 (obecny model) | 2 043 | 14 874 | 97,3 % |
| BMW 318 | 2 027 | 64 904 | 92,2 % |
| Volvo XC70 | 2 023 | 32 953 | 96,4 % |
| Škoda 105 | 2 003 | 76 349 | 87,2 % |
| Ford KA | 2 001 | 62 226 | 87,4 % |
| Volkswagen Lupo | 2 000 | 29 060 | 92,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.