Inne modele marki Jawa
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 134 pojazdów L3E linii modelowej Jawa 05, co daje temu modelowi 33. miejsce wśród pojazdów kategorii L3E w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 1 695 różnych pojazdów i 4 412 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 1 695 |
| Zarejestrowane badania | 4 412 |
| Badania okresowe | 2 965 |
| Wynik „pozytywny” | 95,3 % |
| Rekordy z przebiegiem | 4 231 |
| Dostępny okres | 10.09.2008 – 17.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 2 965. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 965 | 95,3 % |
| Evidencní kontrola | 1 204 | — |
| Opakovaná | 110 | — |
| Na wniosek zákazníka | 73 | — |
| Pred registrací | 39 | — |
| Historického vozidla | 16 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 2 964 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 2 824, tedy 95,3 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 2 824 | 95,3 % |
| Wynik 2 | 126 | 4,3 % |
| Wynik 3 | 14 | 0,5 % |
| Inny / nie podano | 1 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 7.7.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 2 |
| 4.8.1.2.1 | A | Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Pojazd není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 0.1.3.2 | B | Uszkodzenia některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které snižuje její čitelnost nebo poškození, či deformace (např. ohnutí) tabulky registrační značky, které snižují její čitelnost. | 1 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 63 | 41 |
| 2025 | 115 | 66 |
| 2024 | 121 | 71 |
| 2023 | 176 | 108 |
| 2022 | 218 | 130 |
| 2021 | 235 | 132 |
| 2020 | 247 | 156 |
| 2019 | 238 | 122 |
| 2018 | 269 | 166 |
| 2017 | 264 | 147 |
| 2016 | 249 | 150 |
| 2015 | 482 | 291 |
| 2014 | 291 | 227 |
| 2013 | 240 | 196 |
| 2012 | 244 | 198 |
| 2011 | 286 | 234 |
| 2010 | 282 | 229 |
| 2009 | 334 | 267 |
| 2008 | 58 | 34 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| Husqvarna 701 | 150 | 202 | 91,1 % |
| Triumph Tiger 800 | 150 | 673 | 97,9 % |
| MV Agusta Brutale | 148 | 402 | 92,0 % |
| Honda SH150AD | 142 | 117 | 97,4 % |
| Jawa 23 | 137 | 1 894 | 94,0 % |
| Jawa 05 (obecny model) | 134 | 2 965 | 95,3 % |
| Kawasaki W800 | 133 | 338 | 98,2 % |
| Simson S | 120 | 3 347 | 94,3 % |
| Suzuki GSX-S1000 | 119 | 206 | 94,7 % |
| BMW C 650 | 118 | 366 | 97,3 % |
| Jawa 550 | 117 | 1 866 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.