Inne modele marki Kawasaki
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 10 pojazdów LC linii modelowej Kawasaki KLX 650, co daje temu modelowi 694. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 91 różnych pojazdów i 448 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 91 |
| Zarejestrowane badania | 448 |
| Badania okresowe | 275 |
| Wynik „pozytywny” | 93,1 % |
| Rekordy z przebiegiem | 419 |
| Dostępny okres | 13.10.2008 – 24.08.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 275. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 275 | 93,1 % |
| Evidencní kontrola | 133 | — |
| Opakovaná | 18 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 15 | — |
| Pred registrací | 7 | — |
Z 275 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 256, tedy 93,1 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 256 | 93,1 % |
| Wynik 2 | 16 | 5,8 % |
| Wynik 3 | 3 | 1,1 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Dla tej linii modelowej brak danych o usterkach w okresie objętym obliczeniami. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 7 | 7 |
| 2025 | 4 | 4 |
| 2024 | 4 | 4 |
| 2023 | 16 | 11 |
| 2022 | 9 | 9 |
| 2021 | 11 | 7 |
| 2020 | 15 | 5 |
| 2019 | 18 | 10 |
| 2018 | 24 | 18 |
| 2017 | 39 | 21 |
| 2016 | 40 | 22 |
| 2015 | 42 | 26 |
| 2014 | 26 | 19 |
| 2013 | 33 | 20 |
| 2012 | 36 | 23 |
| 2011 | 45 | 25 |
| 2010 | 34 | 19 |
| 2009 | 41 | 24 |
| 2008 | 4 | 1 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda FES125 | 10 | 368 | 94,8 % |
| Husaberg TE 300 | 10 | 68 | 88,2 % |
| Jawa Style | 10 | 139 | 97,8 % |
| Kawasaki KL 250 | 10 | 64 | 95,3 % |
| Kawasaki KL 650 | 10 | 225 | 93,8 % |
| Kawasaki KLX 650 (obecny model) | 10 | 275 | 93,1 % |
| Kawasaki ZXR 400 | 10 | 133 | 94,7 % |
| Shenke Yuki 125 | 10 | 194 | 94,3 % |
| Suzuki GS 750 | 10 | 90 | 93,3 % |
| Yamaha Diversion | 10 | 213 | 94,8 % |
| Yamaha VP 300 | 10 | 342 | 96,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.