Inne modele marki LDV
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe |
|---|---|---|
| 400 | 8 | 210 |
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 52 samochodów ciężarowych linii modelowej LDV Convoy, co daje temu modelowi 100. miejsce wśród samochodów ciężarowych (N1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe |
|---|---|---|
| 400 | 8 | 210 |
Zestawienie opiera się na 332 różnych pojazdów i 2 364 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 332 |
| Zarejestrowane badania | 2 364 |
| Badania okresowe | 1 766 |
| Wynik „pozytywny” | 87,2 % |
| Rekordy z przebiegiem | 2 341 |
| Dostępny okres | 04.09.2008 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 1 766. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 766 | 87,2 % |
| Evidencní kontrola | 345 | — |
| Opakovaná | 198 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 21 | — |
| Na wniosek zákazníka | 19 | — |
| Pred registrací | 8 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
Z 1 709 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 1 490, tedy 87,2 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 1 490 | 87,2 % |
| Wynik 2 | 146 | 8,5 % |
| Wynik 3 | 73 | 4,3 % |
| Inny / nie podano | 57 | 3,3 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 3.2.1.2. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 13 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 11 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 10 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 9 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 6 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 6 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 4 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 3 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 3 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 2 |
| 6.1.1.3.2 | B | Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. | 2 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 42 | 38 |
| 2025 | 59 | 53 |
| 2024 | 61 | 54 |
| 2023 | 73 | 69 |
| 2022 | 103 | 87 |
| 2021 | 94 | 78 |
| 2020 | 137 | 105 |
| 2019 | 154 | 119 |
| 2018 | 158 | 139 |
| 2017 | 99 | 67 |
| 2016 | 112 | 69 |
| 2015 | 158 | 104 |
| 2014 | 148 | 99 |
| 2013 | 162 | 115 |
| 2012 | 166 | 121 |
| 2011 | 180 | 131 |
| 2010 | 199 | 142 |
| 2009 | 201 | 146 |
| 2008 | 58 | 30 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Alke ATX340EH | 54 | 109 | 89,9 % |
| Nissan NT400 | 54 | 888 | 94,2 % |
| Nissan Pick | 54 | 1 639 | 92,1 % |
| Mercedes-Benz / Cargo Design Sprinter | 53 | 132 | 98,5 % |
| Mercedes-Benz 311 | 53 | 1 765 | 90,4 % |
| LDV Convoy (obecny model) | 52 | 1 766 | 87,2 % |
| Iveco IS35SI2AA | 50 | 276 | 94,5 % |
| Mercedes-Benz 906 | 48 | 2 781 | 95,1 % |
| Ford Kasten | 46 | 342 | 90,3 % |
| Lublin 0554 | 45 | 1 641 | 84,0 % |
| Multicar M27 | 45 | 997 | 89,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.