Inne modele marki Iveco
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 50 samochodów ciężarowych linii modelowej Iveco IS35SI2AA, co daje temu modelowi 101. miejsce wśród samochodów ciężarowych (N1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 112 różnych pojazdów i 636 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 112 |
| Zarejestrowane badania | 636 |
| Badania okresowe | 276 |
| Wynik „pozytywny” | 94,5 % |
| Rekordy z przebiegiem | 621 |
| Dostępny okres | 10.11.2014 – 02.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 276. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 276 | 94,5 % |
| Evidencní kontrola | 216 | — |
| Pred registrací | 69 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 27 | — |
| Technická silniční kontrola | 26 | — |
| Opakovaná | 11 | — |
| Na wniosek zákazníka | 6 | — |
| TSK - Opakovaná | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
Z 273 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 258, tedy 94,5 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 258 | 94,5 % |
| Wynik 2 | 10 | 3,7 % |
| Wynik 3 | 5 | 1,8 % |
| Inny / nie podano | 3 | 1,1 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 6.2.10.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 3.1.2.1 | A | Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Pojazd není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 2 |
| 1.2.1.5 | B | Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje o více jak ± 10 % střední hodnoty brzdné síly odečtené z brzdové charakteristiky brzdy. | 1 |
| 6.2.6.2 | B | Liczba kotevních úchytů / sedadel ve vozidle nesouhlasí (chybí / nadpočet) s údaji uvedenými v dokumentaci vozidla. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 1.1.15.4.2 | C | Lanovody (bowdeny) vadné nebo poškozeny tak, že mají vliv na jejich funkci. | 1 |
| 3.2.1.3 | B | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané zasklení), o velikosti větší než 1/3 výšky průhledné části zasklení na výšku, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození zasklení o velikosti větší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 6.2.10.1.2 | B | Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo je poškozené natolik, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 5.2.1.1.1 | B | Některý spojovací prvek upevnění kola chybí nebo je zjevně uvolněný nebo některý použitý spojovací prvek (typ matice) není vhodný pro upevnění použitého typu disku nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. | 1 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 1 |
| 1.1.14.1.3 | B | Brzdový buben nebo kotouč zjevně nadměrně opotřebený (zeslabený). | 1 |
| 5.3.3.2.2 | B | Některá část systému zavěšení kol (např. ramena) je poškozená, popraskaná nebo nadměrně zkorodovaná. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2014 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 42 | 12 |
| 2025 | 53 | 18 |
| 2024 | 57 | 23 |
| 2023 | 164 | 97 |
| 2022 | 110 | 57 |
| 2021 | 113 | 45 |
| 2020 | 54 | 18 |
| 2019 | 18 | 2 |
| 2018 | 18 | 3 |
| 2017 | 1 | 0 |
| 2016 | 3 | 1 |
| 2014 | 3 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Nissan NT400 | 54 | 888 | 94,2 % |
| Nissan Pick | 54 | 1 639 | 92,1 % |
| Mercedes-Benz / Cargo Design Sprinter | 53 | 132 | 98,5 % |
| Mercedes-Benz 311 | 53 | 1 765 | 90,4 % |
| LDV Convoy | 52 | 1 766 | 87,2 % |
| Iveco IS35SI2AA (obecny model) | 50 | 276 | 94,5 % |
| Mercedes-Benz 906 | 48 | 2 781 | 95,1 % |
| Ford Kasten | 46 | 342 | 90,3 % |
| Lublin 0554 | 45 | 1 641 | 84,0 % |
| Multicar M27 | 45 | 997 | 89,8 % |
| Ford Transit Courier | 44 | 529 | 93,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.