Các mẫu khác của hãng LDV
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| 400 | 8 | 210 |
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 52 xe tải dòng xe LDV Convoy, đưa mẫu xe này lên vị trí 100. thứ trong nhóm xe tải (N1) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ |
|---|---|---|
| 400 | 8 | 210 |
Tổng hợp dựa trên 332 xe riêng biệt và 2 364 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 332 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 2 364 |
| Kiểm định định kỳ | 1 766 |
| Kết quả “đạt” | 87,2 % |
| Bản ghi có số km | 2 341 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 04.09.2008 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 1 766. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 766 | 87,2 % |
| Evidencní kontrola | 345 | — |
| Opakovaná | 198 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 21 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 19 | — |
| Pred registrací | 8 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 2 | — |
Z 1 709 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 1 490, tedy 87,2 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 1 490 | 87,2 % |
| Kết quả 2 | 146 | 8,5 % |
| Kết quả 3 | 73 | 4,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 57 | 3,3 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 3.2.1.2. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Hư hỏng zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 13 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 11 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 10 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 9 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 6 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 6 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 4 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 3 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 3 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 3 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 2 |
| 6.1.1.3.2 | B | Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. | 2 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2008 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 42 | 38 |
| 2025 | 59 | 53 |
| 2024 | 61 | 54 |
| 2023 | 73 | 69 |
| 2022 | 103 | 87 |
| 2021 | 94 | 78 |
| 2020 | 137 | 105 |
| 2019 | 154 | 119 |
| 2018 | 158 | 139 |
| 2017 | 99 | 67 |
| 2016 | 112 | 69 |
| 2015 | 158 | 104 |
| 2014 | 148 | 99 |
| 2013 | 162 | 115 |
| 2012 | 166 | 121 |
| 2011 | 180 | 131 |
| 2010 | 199 | 142 |
| 2009 | 201 | 146 |
| 2008 | 58 | 30 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 48 747 | 652 056 | 93,2 % |
| Ford Transit | 44 827 | 719 318 | 89,8 % |
| Fiat Ducato | 32 056 | 322 990 | 91,6 % |
| Peugeot Boxer | 25 910 | 251 137 | 91,3 % |
| Renault Master | 25 116 | 222 999 | 92,4 % |
| Renault Trafic | 19 270 | 178 372 | 92,1 % |
| Citroën Jumper | 18 562 | 180 153 | 91,3 % |
| Mercedes-Benz Sprinter | 18 189 | 203 111 | 93,3 % |
| Mercedes-Benz Vito | 14 841 | 150 433 | 92,4 % |
| Volkswagen Crafter | 13 804 | 99 739 | 94,7 % |
| Alke ATX340EH | 54 | 109 | 89,9 % |
| Nissan NT400 | 54 | 888 | 94,2 % |
| Nissan Pick | 54 | 1 639 | 92,1 % |
| Mercedes-Benz / Cargo Design Sprinter | 53 | 132 | 98,5 % |
| Mercedes-Benz 311 | 53 | 1 765 | 90,4 % |
| LDV Convoy (mẫu xe hiện tại) | 52 | 1 766 | 87,2 % |
| Iveco IS35SI2AA | 50 | 276 | 94,5 % |
| Mercedes-Benz 906 | 48 | 2 781 | 95,1 % |
| Ford Kasten | 46 | 342 | 90,3 % |
| Lublin 0554 | 45 | 1 641 | 84,0 % |
| Multicar M27 | 45 | 997 | 89,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.