Inne modele marki Mazda
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 6 819 samochodów osobowych linii modelowej Mazda 2, co daje temu modelowi 103. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 8 507 różnych pojazdów i 81 212 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 8 507 |
| Zarejestrowane badania | 81 212 |
| Badania okresowe | 68 018 |
| Wynik „pozytywny” | 95,8 % |
| Rekordy z przebiegiem | 81 037 |
| Dostępny okres | 01.09.2008 – 19.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 68 018. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 68 018 | 95,8 % |
| Evidencní kontrola | 7 565 | — |
| Pred registrací | 2 669 | — |
| Opakovaná | 2 339 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 419 | — |
| Na wniosek zákazníka | 127 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 42 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 19 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 11 | — |
| Technická silniční kontrola | 3 | — |
Z 65 592 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 62 846, tedy 95,8 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 62 846 | 95,8 % |
| Wynik 2 | 2 124 | 3,2 % |
| Wynik 3 | 622 | 0,9 % |
| Inny / nie podano | 2 426 | 3,7 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 219 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 487 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 410 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 341 |
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 323 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 277 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 206 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 174 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 117 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 116 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 109 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 84 |
| 2.4.1 | A | Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. | 58 |
| 4.11.2.2 | B | Způsob spojení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům (např. mimo svorkovnici vozidla) nebo hrozí nebezpečí přerušení spojení. | 54 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 53 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 5 203 | 4 792 |
| 2025 | 7 263 | 6 595 |
| 2024 | 7 403 | 6 617 |
| 2023 | 7 247 | 6 411 |
| 2022 | 7 614 | 6 568 |
| 2021 | 6 674 | 5 593 |
| 2020 | 6 982 | 5 925 |
| 2019 | 6 188 | 5 181 |
| 2018 | 6 502 | 5 539 |
| 2017 | 3 105 | 2 230 |
| 2016 | 3 343 | 2 461 |
| 2015 | 2 767 | 1 947 |
| 2014 | 2 920 | 2 348 |
| 2013 | 2 248 | 1 664 |
| 2012 | 2 389 | 1 906 |
| 2011 | 1 271 | 850 |
| 2010 | 1 105 | 727 |
| 2009 | 842 | 572 |
| 2008 | 146 | 92 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Suzuki Ignis | 7 881 | 74 667 | 94,9 % |
| KIA Picanto | 7 756 | 89 215 | 93,7 % |
| Opel Insignia | 7 348 | 73 003 | 94,8 % |
| KIA Ceed | 7 147 | 22 064 | 97,4 % |
| Toyota C-HR | 6 956 | 22 520 | 98,2 % |
| Mazda 2 (obecny model) | 6 819 | 68 018 | 95,8 % |
| Dacia Lodgy | 6 719 | 39 840 | 94,8 % |
| Peugeot 407 | 6 455 | 112 151 | 92,5 % |
| Toyota Aygo | 6 439 | 40 518 | 96,1 % |
| Opel Mokka | 6 336 | 33 828 | 97,8 % |
| KIA Sorento | 6 091 | 65 984 | 91,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.