Inne modele marki Micro
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe |
|---|---|---|
| Smart | 21 | 4 778 |
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 30 samochodów osobowych linii modelowej Micro Compact.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe |
|---|---|---|
| Smart | 21 | 4 778 |
Zestawienie opiera się na 30 różnych pojazdów i 2 661 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 30 |
| Zarejestrowane badania | 2 661 |
| Badania okresowe | 1 853 |
| Wynik „pozytywny” | 93,2 % |
| Rekordy z przebiegiem | 2 638 |
| Dostępny okres | 15.09.2008 – 10.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 1 853. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 853 | 93,2 % |
| Evidencní kontrola | 654 | — |
| Opakovaná | 104 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 29 | — |
| Pred registrací | 13 | — |
| Na wniosek zákazníka | 5 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 1 831 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 1 706, tedy 93,2 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 1 706 | 93,2 % |
| Wynik 2 | 98 | 5,4 % |
| Wynik 3 | 27 | 1,5 % |
| Inny / nie podano | 22 | 1,2 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 4.11.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 1.1.2.1.1 | B | Nadměrná vůle na počátku zdvihu ovládacího prvku brzdy (mrtvý chod). | 1 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 6.1.1.3.2 | B | Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. | 1 |
| 1.1.14.1.3 | B | Brzdový buben nebo kotouč zjevně nadměrně opotřebený (zeslabený). | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 3.4.2.1 | A | Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 14 | 13 |
| 2025 | 39 | 35 |
| 2024 | 37 | 35 |
| 2023 | 154 | 140 |
| 2022 | 117 | 94 |
| 2021 | 186 | 143 |
| 2020 | 144 | 103 |
| 2019 | 253 | 213 |
| 2018 | 152 | 96 |
| 2017 | 216 | 142 |
| 2016 | 226 | 149 |
| 2015 | 236 | 146 |
| 2014 | 212 | 136 |
| 2013 | 195 | 127 |
| 2012 | 180 | 109 |
| 2011 | 185 | 100 |
| 2010 | 81 | 50 |
| 2009 | 24 | 14 |
| 2008 | 10 | 8 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Škoda Karoq | 49 110 | 128 599 | 98,8 % |
| Škoda Felicia | 48 867 | 2 305 976 | 89,9 % |
| Škoda Yeti | 48 560 | 363 624 | 97,4 % |
| Ford Mondeo | 47 545 | 753 955 | 92,0 % |
| Volkswagen Tiguan | 45 863 | 246 777 | 97,4 % |
| Škoda Roomster | 45 360 | 444 265 | 95,0 % |
| Renault Megane | 43 304 | 759 712 | 92,4 % |
| Toyota Yaris | 41 748 | 409 349 | 95,5 % |
| Opel Astra | 39 762 | 749 229 | 91,5 % |
| Dacia Duster | 39 496 | 212 407 | 96,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.