Inne modele marki Stas
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 356 przyczep linii modelowej Stas S300CX, co daje temu modelowi 20. miejsce wśród przyczep (O4) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 446 różnych pojazdów i 6 689 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 446 |
| Zarejestrowane badania | 6 689 |
| Badania okresowe | 5 588 |
| Wynik „pozytywny” | 91,3 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 223 |
| Dostępny okres | 09.11.2009 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 5 588. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 588 | 91,3 % |
| Opakovaná | 474 | — |
| Evidencní kontrola | 386 | — |
| Technická silniční kontrola | 185 | — |
| Pred registrací | 27 | — |
| TSK - Opakovaná | 15 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
| Na wniosek zákazníka | 6 | — |
Z 5 588 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 5 103, tedy 91,3 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 5 103 | 91,3 % |
| Wynik 2 | 414 | 7,4 % |
| Wynik 3 | 71 | 1,3 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 1.1.9.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 153 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 120 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 79 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 61 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 49 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 46 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 31 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 22 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 19 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 18 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 14 |
| 1.4.1.1.1 | B | Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. | 13 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 11 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 8 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 7 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2009 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 563 | 487 |
| 2025 | 745 | 630 |
| 2024 | 676 | 572 |
| 2023 | 674 | 556 |
| 2022 | 692 | 561 |
| 2021 | 629 | 522 |
| 2020 | 560 | 492 |
| 2019 | 539 | 427 |
| 2018 | 487 | 381 |
| 2017 | 395 | 333 |
| 2016 | 324 | 278 |
| 2015 | 247 | 204 |
| 2014 | 97 | 94 |
| 2013 | 27 | 26 |
| 2012 | 18 | 17 |
| 2011 | 8 | 4 |
| 2010 | 5 | 4 |
| 2009 | 3 | 0 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Fliegl SDS | 516 | 7 918 | 90,3 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3B | 486 | 5 234 | 95,1 % |
| Schmitz Cargobull SCS | 423 | 43 340 | 92,0 % |
| Schmitz Cargobull Scb* | 410 | 2 806 | 95,7 % |
| Svan CHT202 | 408 | 4 268 | 91,4 % |
| Schmitz Cargobull SKO | 404 | 23 586 | 90,2 % |
| Panav TVK18M | 394 | 1 962 | 91,6 % |
| Schwarzmüller Tkia | 388 | 4 321 | 93,2 % |
| Kögel SN24 | 376 | 5 527 | 93,1 % |
| Stas S300CX (obecny model) | 356 | 5 588 | 91,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.