Các mẫu khác của hãng Stas
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Theo ước tính của chúng tôi, có khoảng 356 rơ-moóc dòng xe Stas S300CX, đưa mẫu xe này lên vị trí 20. thứ trong nhóm rơ-moóc (O4) theo thống kê của chúng tôi.
Dòng xe stejné značky s dostupnými statistikami.
Tổng hợp dựa trên 446 xe riêng biệt và 6 689 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s tiếp theomi modely.
| Chỉ số | Giá trị |
|---|---|
| Xe duy nhất trong dữ liệu | 446 |
| Các lần kiểm định đã ghi nhận | 6 689 |
| Kiểm định định kỳ | 5 588 |
| Kết quả “đạt” | 91,3 % |
| Bản ghi có số km | 1 223 |
| Khoảng thời gian dữ liệu | 09.11.2009 – 18.09.2026 |
Phần lớn bản ghi trong thống kê thuộc loại Pravidelná, celkem 5 588. Biểu đồ i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Loại kiểm định | Số lượng | Đạt |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 588 | 91,3 % |
| Opakovaná | 474 | — |
| Evidencní kontrola | 386 | — |
| Technická silniční kontrola | 185 | — |
| Pred registrací | 27 | — |
| TSK - Opakovaná | 15 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 8 | — |
| Theo yêu cầu zákazníka | 6 | — |
Z 5 588 lượt kiểm định định kỳ có kết quả xác định đã đạt 5 103, tedy 91,3 %. Số liệu thống kê không phải là đánh giá chất lượng của một chiếc xe cụ thể.
| Kết quả | Số lượng | Tỷ lệ kết quả đã biết |
|---|---|---|
| Đạt | 5 103 | 91,3 % |
| Kết quả 2 | 414 | 7,4 % |
| Kết quả 3 | 71 | 1,3 % |
| Khác / không ghi rõ | 0 | 0,0 % |
Lỗi jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Mã thường gặp nhất trong tập này là 1.1.9.1.1. Số lượng vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Mã | Mức độ nghiêm trọng | Mô tả | Kiểm định |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 153 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 120 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 79 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 61 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 49 |
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 46 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 31 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 22 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 19 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 18 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 14 |
| 1.4.1.1.1 | B | Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. | 13 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 11 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 8 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 7 |
Dữ liệu theo năm ghi nhận kiểm định của dòng xe này từ năm 2009 do roku 2026. Đường màu đỏ riêng biểu thị kiểm định định kỳ.
| Năm | Tất cả lần kiểm định | Định kỳ |
|---|---|---|
| 2026 | 563 | 487 |
| 2025 | 745 | 630 |
| 2024 | 676 | 572 |
| 2023 | 674 | 556 |
| 2022 | 692 | 561 |
| 2021 | 629 | 522 |
| 2020 | 560 | 492 |
| 2019 | 539 | 427 |
| 2018 | 487 | 381 |
| 2017 | 395 | 333 |
| 2016 | 324 | 278 |
| 2015 | 247 | 204 |
| 2014 | 97 | 94 |
| 2013 | 27 | 26 |
| 2012 | 18 | 17 |
| 2011 | 8 | 4 |
| 2010 | 5 | 4 |
| 2009 | 3 | 0 |
Mẫu xe stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Mẫu xe | Số lượng xe | Kiểm định định kỳ | Đạt |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7 753 | 75 540 | 91,5 % |
| Jiná Jiná | 5 549 | 3 652 | 96,4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2 717 | 76 099 | 91,6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1 143 | 19 258 | 93,0 % |
| Kögel SN | 932 | 37 832 | 92,2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15 114 | 94,4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1 783 | 97,5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7 929 | 94,3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2 187 | 94,3 % |
| Wecon PC | 541 | 2 806 | 93,9 % |
| Fliegl SDS | 516 | 7 918 | 90,3 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3B | 486 | 5 234 | 95,1 % |
| Schmitz Cargobull SCS | 423 | 43 340 | 92,0 % |
| Schmitz Cargobull Scb* | 410 | 2 806 | 95,7 % |
| Svan CHT202 | 408 | 4 268 | 91,4 % |
| Schmitz Cargobull SKO | 404 | 23 586 | 90,2 % |
| Panav TVK18M | 394 | 1 962 | 91,6 % |
| Schwarzmüller Tkia | 388 | 4 321 | 93,2 % |
| Kögel SN24 | 376 | 5 527 | 93,1 % |
| Stas S300CX (mẫu xe hiện tại) | 356 | 5 588 | 91,3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.