Другие модели марки Aprilia
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 123 транспортных средств LC модельного ряда Aprilia ETV 1000, что ставит эту модель на 138. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 321 разных автомобилей и 2 365 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 321 |
| Зарегистрированные проверки | 2 365 |
| Периодические осмотры | 1 505 |
| Результат «соответствует» | 97,6 % |
| Записи с пробегом | 2 336 |
| Доступный период | 01.09.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 1 505. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 505 | 97,6 % |
| Evidencní kontrola | 548 | — |
| Pred registrací | 166 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 110 | — |
| Opakovaná | 31 | — |
| По запросу zákazníka | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 1 505 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 1 469, tedy 97,6 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 1 469 | 97,6 % |
| Результат 2 | 33 | 2,2 % |
| Результат 3 | 3 | 0,2 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 6 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 1 |
| 7.11.1.1 | B | U počítadla ujeté vzdálenosti zjevná manipulace s počtem ujetých kilometrů. | 1 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 4.4.1.1.2 | B | Nesvítí některá směrová svítilna. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 123 | 113 |
| 2025 | 94 | 82 |
| 2024 | 113 | 90 |
| 2023 | 143 | 107 |
| 2022 | 161 | 114 |
| 2021 | 139 | 80 |
| 2020 | 105 | 54 |
| 2019 | 127 | 65 |
| 2018 | 210 | 148 |
| 2017 | 199 | 131 |
| 2016 | 165 | 103 |
| 2015 | 167 | 92 |
| 2014 | 152 | 87 |
| 2013 | 140 | 70 |
| 2012 | 112 | 70 |
| 2011 | 107 | 50 |
| 2010 | 52 | 30 |
| 2009 | 50 | 16 |
| 2008 | 6 | 3 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha XTZ 750 | 126 | 2 106 | 95,3 % |
| Yamaha XV 1600 | 126 | 2 734 | 96,5 % |
| Jonway CB | 125 | 1 217 | 96,6 % |
| Moto Guzzi Nevada | 125 | 1 104 | 97,1 % |
| Znen ZN125T-32 | 124 | 1 456 | 96,5 % |
| Aprilia ETV 1000 (текущая модель) | 123 | 1 505 | 97,6 % |
| BMW G 650 | 123 | 921 | 96,3 % |
| Piaggio X8 | 122 | 1 132 | 93,7 % |
| Yuki 125 | 121 | 2 722 | 92,7 % |
| Yamaha XJ6 | 120 | 1 224 | 97,2 % |
| Honda VT 1100 | 119 | 2 514 | 94,6 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.