Другие модели марки Aprilia
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 234 транспортных средств L3E-A1 модельного ряда Aprilia SX 125, что ставит эту модель на 13. место среди транспортных средств категории L3E-A1 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 307 разных автомобилей и 415 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 307 |
| Зарегистрированные проверки | 415 |
| Периодические осмотры | 72 |
| Результат «соответствует» | 88,9 % |
| Записи с пробегом | 411 |
| Доступный период | 17.05.2011 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Evidencní kontrola, celkem 204. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 204 | — |
| Pred registrací | 126 | — |
| Pravidelná | 72 | 88,9 % |
| Opakovaná | 7 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 72 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 64, tedy 88,9 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 64 | 88,9 % |
| Результат 2 | 8 | 11,1 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 0.2.2.1.4. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 0.2.2.1.4 | B | Vyznačené údaje na povinném štítku výrobce (v případě označení výrobce vozidla, VIN/výrobní číslo podvozku) neodpovídají údajům, uvedeným v dokumentaci vozidla nebo samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený), nestanoví-li výrobce jinak. | 1 |
| 4.8.2.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 4.1.4.2.3 | B | Elektrické zapojení potkávacích nebo dálkových světlometů nebo jejich uvedení v činnost, není v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.3.2.2 | B | 1 | |
| 3.3.1.3 | B | U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2011 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 115 | 28 |
| 2025 | 133 | 21 |
| 2024 | 84 | 5 |
| 2023 | 28 | 3 |
| 2022 | 21 | 2 |
| 2021 | 5 | 1 |
| 2020 | 5 | 0 |
| 2019 | 3 | 1 |
| 2017 | 7 | 4 |
| 2016 | 1 | 1 |
| 2015 | 3 | 2 |
| 2014 | 5 | 1 |
| 2013 | 3 | 3 |
| 2011 | 2 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Maxon JJ125T-13 | 361 | 697 | 96,1 % |
| Honda GLR1251WH | 278 | 716 | 97,1 % |
| Aprilia SX 125 (текущая модель) | 234 | 72 | 88,9 % |
| Honda CBF125NA | 205 | 125 | 96,8 % |
| Kentoya Lion | 198 | 293 | 93,5 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98,0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96,3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95,9 % |
| SYM JET 14 | 168 | 218 | 96,3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.