Другие модели марки Aprilia
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 259 транспортных средств LC модельного ряда Aprilia Sport, что ставит эту модель на 61. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 774 разных автомобилей и 3 402 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 774 |
| Зарегистрированные проверки | 3 402 |
| Периодические осмотры | 2 295 |
| Результат «соответствует» | 97,3 % |
| Записи с пробегом | 3 370 |
| Доступный период | 06.10.2008 – 19.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 2 295. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 2 295 | 97,3 % |
| Evidencní kontrola | 680 | — |
| Pred registrací | 237 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 133 | — |
| Opakovaná | 53 | — |
| По запросу zákazníka | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 2 295 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 2 232, tedy 97,3 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 2 232 | 97,3 % |
| Результат 2 | 53 | 2,3 % |
| Результат 3 | 10 | 0,4 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.3.1.1.3. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.3.1.1.3 | C | Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 2 |
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
| 0.2.1.3 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený). | 1 |
| 6.2.1.1.4 | B | Deformace, praskliny nebo lomy karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, které ovlivňují její pevnost. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.3.1.3 | B | Chybné uchycení nebo způsob montáže brzdové svítilny negativně ovlivňuje její funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo se může za jízdy uvolnit. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.13.1 | B | Автомобиль nelze spolehlivě nastartovat. | 1 |
| 4.2.1.1.5 | C | Na vozidle nesvítí žádná zadní obrysová svítilna nebo na straně do vozovky nesvítí žádná zadní obrysová svítilna včetně doplňkové obrysové svítilny. | 1 |
| 0.1.1 | B | Автомобиль, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 146 | 133 |
| 2025 | 155 | 135 |
| 2024 | 196 | 155 |
| 2023 | 217 | 172 |
| 2022 | 227 | 152 |
| 2021 | 164 | 112 |
| 2020 | 194 | 140 |
| 2019 | 224 | 138 |
| 2018 | 329 | 245 |
| 2017 | 285 | 186 |
| 2016 | 251 | 190 |
| 2015 | 272 | 176 |
| 2014 | 221 | 131 |
| 2013 | 180 | 88 |
| 2012 | 121 | 57 |
| 2011 | 113 | 56 |
| 2010 | 73 | 17 |
| 2009 | 30 | 12 |
| 2008 | 4 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Yamaha YZF | 300 | 11 546 | 93,0 % |
| Kymco Xciting | 293 | 1 757 | 97,3 % |
| Honda CBR | 279 | 12 652 | 95,0 % |
| Honda CBR125R | 272 | 4 457 | 94,7 % |
| Suzuki DL 1000 | 263 | 2 595 | 97,6 % |
| Aprilia Sport (текущая модель) | 259 | 2 295 | 97,3 % |
| Suzuki VS 1400 | 258 | 4 828 | 94,9 % |
| Yamaha FZS 1000 | 254 | 3 880 | 95,9 % |
| Yamaha MT03 | 254 | 1 990 | 93,8 % |
| Honda CB 500 | 253 | 5 831 | 96,2 % |
| Honda XR125L | 253 | 3 948 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.