Другие модели марки Hobby
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 246 прицепов модельного ряда Hobby 10, что ставит эту модель на 37. место среди прицепов (O2) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 465 разных автомобилей и 3 296 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 465 |
| Зарегистрированные проверки | 3 296 |
| Периодические осмотры | 1 768 |
| Результат «соответствует» | 96,5 % |
| Записи с пробегом | 97 |
| Доступный период | 11.09.2008 – 19.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 1 768. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 768 | 96,5 % |
| Evidencní kontrola | 546 | — |
| Pred registrací | 544 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 373 | — |
| Opakovaná | 56 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 3 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 1 768 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 1 706, tedy 96,5 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 1 706 | 96,5 % |
| Результат 2 | 51 | 2,9 % |
| Результат 3 | 11 | 0,6 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
| 4.2.1.1.1 | A | Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 5.3.2.2.2 | B | Tlumič pérování chybí nebo z něj vytéká kapalina nebo je poškozený tak, že zjevně nefunguje. | 1 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 1.1.6.2.2 | B | Nadměrné opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které má vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 1 |
| 4.4.1.1.4 | B | Источник světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. | 1 |
| 4.12.1.2.3 | B | Elektrické zapojení nebo způsob uvedení v činnost (jiného) světelného zařízení (povinného / nepovinného) není v souladu s požadavky. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 7.90.1 | B | Автомобиль není označeno předepsanými údaji. | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 142 | 107 |
| 2025 | 152 | 107 |
| 2024 | 177 | 132 |
| 2023 | 233 | 152 |
| 2022 | 273 | 169 |
| 2021 | 247 | 122 |
| 2020 | 243 | 145 |
| 2019 | 209 | 112 |
| 2018 | 222 | 127 |
| 2017 | 192 | 79 |
| 2016 | 228 | 82 |
| 2015 | 168 | 89 |
| 2014 | 145 | 81 |
| 2013 | 140 | 74 |
| 2012 | 151 | 70 |
| 2011 | 132 | 49 |
| 2010 | 115 | 43 |
| 2009 | 120 | 27 |
| 2008 | 7 | 1 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Humbaur Universal | 273 | 651 | 93,7 % |
| Cheval Liberte Gold | 267 | 848 | 95,8 % |
| Hobby DE | 262 | 3 621 | 97,0 % |
| Syriusz B2S | 259 | 508 | 96,7 % |
| Bürstner Averso | 254 | 916 | 97,5 % |
| Hobby 10 (текущая модель) | 246 | 1 768 | 96,5 % |
| Hobby 460 | 244 | 982 | 97,3 % |
| Adria Unica | 239 | 915 | 96,8 % |
| Adria Altea | 227 | 516 | 96,1 % |
| Zaslaw PKZ21B | 220 | 357 | 90,2 % |
| Klabo K3501 | 213 | 288 | 86,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.