Другие модели марки Hobby
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 278 прицепов модельного ряда Hobby 495, что ставит эту модель на 31. место среди прицепов (O2) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 398 разных автомобилей и 1 691 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 398 |
| Зарегистрированные проверки | 1 691 |
| Периодические осмотры | 988 |
| Результат «соответствует» | 97,4 % |
| Записи с пробегом | 27 |
| Доступный период | 01.12.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 988. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 988 | 97,4 % |
| Pred registrací | 324 | — |
| Evidencní kontrola | 235 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 112 | — |
| Opakovaná | 30 | — |
| По запросу zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 988 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 962, tedy 97,4 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 962 | 97,4 % |
| Результат 2 | 22 | 2,2 % |
| Результат 3 | 4 | 0,4 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.11.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 5 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 3 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 1.1.23.2 | B | Nedostatečná účinnost nájezdové brzdy. | 2 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 4.10.2.1 | A | Uvolněné uchycení zásuvky k vozidlu, které však neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 1 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 0.2.1.1 | B | Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. | 1 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 1 |
| 1.2.1.2.2 | C | Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 1.4.1.1.1 | B | Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. | 1 |
| 1.4.2.1.1 | B | Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 200 | 158 |
| 2025 | 166 | 120 |
| 2024 | 229 | 154 |
| 2023 | 174 | 102 |
| 2022 | 138 | 79 |
| 2021 | 128 | 63 |
| 2020 | 106 | 47 |
| 2019 | 89 | 45 |
| 2018 | 86 | 39 |
| 2017 | 65 | 31 |
| 2016 | 63 | 18 |
| 2015 | 51 | 31 |
| 2014 | 51 | 25 |
| 2013 | 34 | 21 |
| 2012 | 35 | 18 |
| 2011 | 33 | 15 |
| 2010 | 27 | 15 |
| 2009 | 15 | 6 |
| 2008 | 1 | 1 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Vezeko R2B2X | 2 421 | 6 504 | 95,5 % |
| Agados Dona | 1 992 | 14 353 | 91,3 % |
| Vezeko R2B1X | 1 414 | 4 454 | 95,0 % |
| Agados Adam | 1 051 | 7 573 | 95,3 % |
| Humbaur HA | 991 | 2 708 | 94,5 % |
| Agados Atlas | 884 | 4 061 | 93,1 % |
| Vapp PAV | 810 | 11 190 | 95,8 % |
| Paragan Gapa | 703 | 9 231 | 91,4 % |
| Pongratz L-AT | 680 | 3 718 | 91,4 % |
| Vezeko R2B2J | 622 | 1 974 | 97,1 % |
| Weinsberg W51 | 339 | 994 | 97,3 % |
| Pongratz PHL | 328 | 2 032 | 88,5 % |
| Temared 4 | 316 | 394 | 86,3 % |
| Agados Porthos | 288 | 1 132 | 92,1 % |
| Pongratz RK | 283 | 732 | 90,7 % |
| Hobby 495 (текущая модель) | 278 | 988 | 97,4 % |
| Humbaur Universal | 273 | 651 | 93,7 % |
| Cheval Liberte Gold | 267 | 848 | 95,8 % |
| Hobby DE | 262 | 3 621 | 97,0 % |
| Syriusz B2S | 259 | 508 | 96,7 % |
| Bürstner Averso | 254 | 916 | 97,5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.