Другие модели марки Sacher
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 248 прицепов модельного ряда Sacher RS-09, что ставит эту модель на 80. место среди прицепов (O1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 855 разных автомобилей и 4 582 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 855 |
| Зарегистрированные проверки | 4 582 |
| Периодические осмотры | 3 948 |
| Результат «соответствует» | 91,2 % |
| Записи с пробегом | 196 |
| Доступный период | 06.11.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 3 948. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 3 948 | 91,2 % |
| Opakovaná | 325 | — |
| Evidencní kontrola | 302 | — |
| По запросу zákazníka | 6 | — |
| TSK - Opakovaná | 1 | — |
Z 3 948 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 3 599, tedy 91,2 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 3 599 | 91,2 % |
| Результат 2 | 313 | 7,9 % |
| Результат 3 | 36 | 0,9 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 4.8.1.1.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 14 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 9 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 4.10.3.1 | A | Izolace propojovacího kabelu poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 4 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 3 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 2 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 6.2.4.1.1 | B | Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 2 |
| 4.3.2.1.3 | C | Po aktivaci brzdy se na vozidle neuvedou v činnost brzdová světla. | 2 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 2 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 2 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 2 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 137 | 124 |
| 2025 | 175 | 161 |
| 2024 | 242 | 216 |
| 2023 | 291 | 255 |
| 2022 | 294 | 248 |
| 2021 | 275 | 237 |
| 2020 | 317 | 269 |
| 2019 | 317 | 261 |
| 2018 | 259 | 218 |
| 2017 | 276 | 228 |
| 2016 | 321 | 259 |
| 2015 | 286 | 252 |
| 2014 | 264 | 231 |
| 2013 | 220 | 196 |
| 2012 | 272 | 242 |
| 2011 | 256 | 223 |
| 2010 | 224 | 206 |
| 2009 | 152 | 120 |
| 2008 | 4 | 2 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Temared 9 | 272 | 222 | 82,9 % |
| Vezeko - | 271 | 672 | 94,8 % |
| Vapp Basic | 260 | 258 | 96,1 % |
| Sacher RS1-02 | 257 | 3 085 | 95,8 % |
| Pongratz GPA | 256 | 2 071 | 90,7 % |
| Sacher RS-09 (текущая модель) | 248 | 3 948 | 91,2 % |
| Vezeko NP | 241 | 3 684 | 93,0 % |
| Netovární Výroba Netovární | 238 | 5 508 | 88,2 % |
| NP 2 | 232 | 7 059 | 92,7 % |
| VZ 26 | 230 | 5 566 | 91,6 % |
| Jinos 750 | 226 | 3 625 | 82,1 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.