Другие модели марки VZ
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 230 прицепов модельного ряда VZ 26, что ставит эту модель на 84. место среди прицепов (O1) в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 780 разных автомобилей и 6 478 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 780 |
| Зарегистрированные проверки | 6 478 |
| Периодические осмотры | 5 566 |
| Результат «соответствует» | 91,6 % |
| Записи с пробегом | 457 |
| Доступный период | 01.09.2008 – 18.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 5 566. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 5 566 | 91,6 % |
| Evidencní kontrola | 473 | — |
| Opakovaná | 424 | — |
| По запросу zákazníka | 9 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 4 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
Z 5 566 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 5 097, tedy 91,6 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 5 097 | 91,6 % |
| Результат 2 | 371 | 6,7 % |
| Результат 3 | 98 | 1,8 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 6.2.10.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 29 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 23 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 14 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 10 |
| 6.2.10.1.1 | A | Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 7 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 6 |
| 6.1.6.3.1 | B | Zjevně nadměrné opotřebení některé části spojovacího zařízení. | 5 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 4 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 4 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 4 |
| 4.5.1.1.2 | B | Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. | 3 |
| 0.2.1.2 | B | Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. | 3 |
| 5.1.3.1.1 | B | V uložení kola větší vůle než provozní. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 4.3.1.1.2 | B | Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. | 3 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 228 | 206 |
| 2025 | 270 | 242 |
| 2024 | 306 | 281 |
| 2023 | 273 | 238 |
| 2022 | 263 | 232 |
| 2021 | 310 | 272 |
| 2020 | 301 | 260 |
| 2019 | 345 | 300 |
| 2018 | 279 | 231 |
| 2017 | 380 | 302 |
| 2016 | 333 | 275 |
| 2015 | 454 | 372 |
| 2014 | 401 | 345 |
| 2013 | 443 | 380 |
| 2012 | 503 | 451 |
| 2011 | 450 | 387 |
| 2010 | 409 | 339 |
| 2009 | 447 | 386 |
| 2008 | 83 | 67 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Agados Handy | 50 219 | 215 973 | 93,8 % |
| Agados VZ | 15 193 | 101 236 | 93,7 % |
| Vlastní Výroba Vlastní | 10 133 | 271 699 | 90,1 % |
| Pongratz LPA | 8 893 | 60 402 | 91,2 % |
| Agados NP | 6 757 | 70 142 | 93,1 % |
| Vezeko R1X1X | 5 076 | 13 952 | 94,6 % |
| Vlastní Výroba - | 3 901 | 129 778 | 90,0 % |
| Sport Jacht PS | 2 807 | 77 115 | 90,1 % |
| Rydwan Euro | 2 679 | 7 964 | 94,7 % |
| Martz 3 | 1 685 | 2 579 | 85,0 % |
| Pongratz GPA | 256 | 2 071 | 90,7 % |
| Sacher RS-09 | 248 | 3 948 | 91,2 % |
| Vezeko NP | 241 | 3 684 | 93,0 % |
| Netovární Výroba Netovární | 238 | 5 508 | 88,2 % |
| NP 2 | 232 | 7 059 | 92,7 % |
| VZ 26 (текущая модель) | 230 | 5 566 | 91,6 % |
| Jinos 750 | 226 | 3 625 | 82,1 % |
| Maro PT | 226 | 1 087 | 88,6 % |
| Vezeko R1X2X | 219 | 329 | 93,6 % |
| Atmos PDP | 198 | 1 462 | 90,9 % |
| LV 2B | 198 | 2 607 | 88,8 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.