Другие модели марки SYM
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 76 транспортных средств LC модельного ряда SYM AZ, что ставит эту модель на 214. место среди транспортных средств категории LC в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 222 разных автомобилей и 638 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 222 |
| Зарегистрированные проверки | 638 |
| Периодические осмотры | 522 |
| Результат «соответствует» | 96,4 % |
| Записи с пробегом | 633 |
| Доступный период | 24.02.2014 – 10.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 522. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 522 | 96,4 % |
| Evidencní kontrola | 94 | — |
| Opakovaná | 17 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
Z 522 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 503, tedy 96,4 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 503 | 96,4 % |
| Результат 2 | 17 | 3,3 % |
| Результат 3 | 2 | 0,4 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 7.11.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
| 7.7.1 | B | Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2014 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 36 | 34 |
| 2025 | 42 | 38 |
| 2024 | 82 | 67 |
| 2023 | 72 | 61 |
| 2022 | 57 | 47 |
| 2021 | 53 | 36 |
| 2020 | 78 | 65 |
| 2019 | 81 | 74 |
| 2018 | 72 | 60 |
| 2017 | 42 | 32 |
| 2016 | 17 | 8 |
| 2015 | 3 | 0 |
| 2014 | 3 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Honda NHX110 | 79 | 1 058 | 97,1 % |
| Suzuki GSX-R750 | 79 | 1 682 | 93,9 % |
| Kawasaki ZZR 1400 | 78 | 587 | 97,4 % |
| Suzuki VZR 1800 | 78 | 887 | 95,0 % |
| Lintex HT125T-22 | 77 | 693 | 96,7 % |
| SYM AZ (текущая модель) | 76 | 522 | 96,4 % |
| Honda NT650V | 75 | 1 205 | 97,6 % |
| Honda Varadero | 75 | 2 601 | 97,9 % |
| Suzuki GSX-R600 | 75 | 2 021 | 93,1 % |
| Moto Guzzi Breva 750 | 73 | 663 | 95,5 % |
| Suzuki VS | 73 | 2 900 | 94,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.