Other models of this make SYM
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 76 vehicles LC model line SYM AZ, ranking this model 214. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 222 distinct vehicles and 638 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 222 |
| Recorded inspections | 638 |
| Regular inspections | 522 |
| Pass result | 96.4 % |
| Mileage records | 633 |
| Available period | Feb 24, 2014 – Sep 10, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 522. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 522 | 96.4 % |
| Evidencní kontrola | 94 | — |
| Opakovaná | 17 | — |
| Pred registrací | 5 | — |
Z 522 regular inspections with a known result passed 503, tedy 96.4 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 503 | 96.4 % |
| Result 2 | 17 | 3.3 % |
| Result 3 | 2 | 0.4 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 7.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 1 |
| 7.7.1 | B | Zvukové výstražné zařízení motorového vozidla, je-li vyžadováno, nefunguje nebo chybí. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Vehicle není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.1.3 | B | Uchycení nebo způsob montáže (např. vedení) elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, hrozí nebezpečí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2014 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 36 | 34 |
| 2025 | 42 | 38 |
| 2024 | 82 | 67 |
| 2023 | 72 | 61 |
| 2022 | 57 | 47 |
| 2021 | 53 | 36 |
| 2020 | 78 | 65 |
| 2019 | 81 | 74 |
| 2018 | 72 | 60 |
| 2017 | 42 | 32 |
| 2016 | 17 | 8 |
| 2015 | 3 | 0 |
| 2014 | 3 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Honda NHX110 | 79 | 1,058 | 97.1 % |
| Suzuki GSX-R750 | 79 | 1,682 | 93.9 % |
| Kawasaki ZZR 1400 | 78 | 587 | 97.4 % |
| Suzuki VZR 1800 | 78 | 887 | 95.0 % |
| Lintex HT125T-22 | 77 | 693 | 96.7 % |
| SYM AZ (current model) | 76 | 522 | 96.4 % |
| Honda NT650V | 75 | 1,205 | 97.6 % |
| Honda Varadero | 75 | 2,601 | 97.9 % |
| Suzuki GSX-R600 | 75 | 2,021 | 93.1 % |
| Moto Guzzi Breva 750 | 73 | 663 | 95.5 % |
| Suzuki VS | 73 | 2,900 | 94.7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.