Другие модели марки SYM
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 168 транспортных средств L3E-A1 модельного ряда SYM JET 14, что ставит эту модель на 19. место среди транспортных средств категории L3E-A1 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 230 разных автомобилей и 335 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 230 |
| Зарегистрированные проверки | 335 |
| Периодические осмотры | 218 |
| Результат «соответствует» | 96,3 % |
| Записи с пробегом | 332 |
| Доступный период | 25.10.2018 – 14.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 218. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 218 | 96,3 % |
| Evidencní kontrola | 92 | — |
| Pred registrací | 18 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
Z 218 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 210, tedy 96,3 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 210 | 96,3 % |
| Результат 2 | 8 | 3,7 % |
| Результат 3 | 0 | 0,0 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 0.2.2.1.2. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Автомобиль není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 2 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2018 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 95 | 84 |
| 2025 | 82 | 69 |
| 2024 | 33 | 17 |
| 2023 | 31 | 13 |
| 2022 | 50 | 29 |
| 2021 | 21 | 6 |
| 2020 | 14 | 0 |
| 2019 | 8 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1 938 | 1 845 | 97,9 % |
| Honda NSS125AD | 1 203 | 1 651 | 98,9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1 314 | 98,3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96,9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98,1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1 007 | 98,6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98,0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97,6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96,1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1 361 | 98,2 % |
| Maxon JJ125T-13 | 361 | 697 | 96,1 % |
| Honda GLR1251WH | 278 | 716 | 97,1 % |
| Aprilia SX 125 | 234 | 72 | 88,9 % |
| Honda CBF125NA | 205 | 125 | 96,8 % |
| Kentoya Lion | 198 | 293 | 93,5 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98,0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96,3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95,9 % |
| SYM JET 14 (текущая модель) | 168 | 218 | 96,3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.