Другие модели марки Tatra
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 100 транспортных средств VN3 модельного ряда Tatra T815-7T3R31.411, что ставит эту модель на 2. место среди транспортных средств категории VN3 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 102 разных автомобилей и 491 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 102 |
| Зарегистрированные проверки | 491 |
| Периодические осмотры | 479 |
| Результат «соответствует» | 97,5 % |
| Записи с пробегом | 460 |
| Доступный период | 27.05.2021 – 17.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 479. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 479 | 97,5 % |
| Opakovaná | 12 | — |
Z 479 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 467, tedy 97,5 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 467 | 97,5 % |
| Результат 2 | 9 | 1,9 % |
| Результат 3 | 3 | 0,6 % |
| Другое / не указано | 0 | 0,0 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 1.1.12.2.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 8 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 6 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 5 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 1.2.1.2.2 | C | Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. | 3 |
| 1.1.19.2 | B | Systém odlehčovací brzdy je zjevně vadný nebo je-li vyžadován, chybí. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 1.2.1.4 | B | Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. | 1 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 1 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2021 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 80 | 78 |
| 2025 | 133 | 126 |
| 2024 | 109 | 108 |
| 2023 | 111 | 109 |
| 2022 | 30 | 30 |
| 2021 | 28 | 28 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Tatra 810 | 554 | 10 426 | 95,2 % |
| Tatra T815-7T3R31.411 (текущая модель) | 100 | 479 | 97,5 % |
| Tatra T-815-7 | 71 | 276 | 96,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.