Ďalšie modely značky KTM
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 46 vozidiel L3E modelového radu KTM Adventure, čo tento model radí na 79. miesto medzi vozidlami kategórie L3E v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 180 rôznych vozidiel a 1 111 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 180 |
| Evidované kontroly | 1 111 |
| Pravidelné kontroly | 367 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 97,8 % |
| Záznamy s tachometrom | 1 092 |
| Dostupné obdobie | 28.04.2009 – 18.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Evidencní kontrola, celkem 514. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 514 | — |
| Pravidelná | 367 | 97,8 % |
| Pred registrací | 198 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 13 | — |
| Opakovaná | 12 | — |
| Na žiadosť zákazníka | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
Z 367 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 359, tedy 97,8 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 359 | 97,8 % |
| Výsledok 2 | 7 | 1,9 % |
| Výsledok 3 | 1 | 0,3 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pre tento modelový rad nie sú v predpočítanom období dostupné údaje o závadách. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 33 | 20 |
| 2025 | 44 | 20 |
| 2024 | 36 | 16 |
| 2023 | 146 | 71 |
| 2022 | 142 | 56 |
| 2021 | 178 | 48 |
| 2020 | 141 | 42 |
| 2019 | 125 | 34 |
| 2018 | 104 | 29 |
| 2017 | 67 | 17 |
| 2016 | 38 | 4 |
| 2015 | 27 | 3 |
| 2014 | 13 | 1 |
| 2013 | 10 | 3 |
| 2012 | 2 | 1 |
| 2011 | 1 | 0 |
| 2010 | 2 | 1 |
| 2009 | 2 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| Husqvarna FE 450 | 48 | 87 | 88,5 % |
| Wangye WY125T-74 | 48 | 352 | 97,2 % |
| Benelli BN302 | 47 | 104 | 96,2 % |
| Yamaha XSR700 | 47 | 112 | 94,6 % |
| Jawa 353 | 46 | 41 | 90,2 % |
| KTM Adventure (aktuálny model) | 46 | 367 | 97,8 % |
| Yamaha XV 1900 | 46 | 230 | 96,1 % |
| Harley-Davidson XL1200X | 45 | 277 | 95,7 % |
| Yamaha XVS950CU | 44 | 194 | 94,8 % |
| Harley-Davidson Fxsts | 43 | 89 | 98,9 % |
| KTM 1050 | 43 | 132 | 97,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.