Další modely značky KTM
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 46 motocyklů modelové řady KTM Adventure, což tento motocykl řadí na 79. místo mezi motocykly kategorie L3E v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 180 různých vozidel a 1 111 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 180 |
| Evidované prohlídky | 1 111 |
| Pravidelné prohlídky | 367 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,8 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 092 |
| Dostupné období | 28.04.2009 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Evidencní kontrola, celkem 514. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Evidencní kontrola | 514 | — |
| Pravidelná | 367 | 97,8 % |
| Pred registrací | 198 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 13 | — |
| Opakovaná | 12 | — |
| Na žádost zákazníka | 4 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 3 | — |
Z 367 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 359, tedy 97,8 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 359 | 97,8 % |
| Výsledek 2 | 7 | 1,9 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,3 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 33 | 20 |
| 2025 | 44 | 20 |
| 2024 | 36 | 16 |
| 2023 | 146 | 71 |
| 2022 | 142 | 56 |
| 2021 | 178 | 48 |
| 2020 | 141 | 42 |
| 2019 | 125 | 34 |
| 2018 | 104 | 29 |
| 2017 | 67 | 17 |
| 2016 | 38 | 4 |
| 2015 | 27 | 3 |
| 2014 | 13 | 1 |
| 2013 | 10 | 3 |
| 2012 | 2 | 1 |
| 2011 | 1 | 0 |
| 2010 | 2 | 1 |
| 2009 | 2 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Simson S 51 | 4 082 | 56 719 | 93,8 % |
| Honda WW125EX2 | 1 183 | 7 802 | 98,1 % |
| Jawa 50-20 | 1 069 | 10 506 | 94,3 % |
| Jawa 50-23 | 665 | 7 554 | 94,2 % |
| BMW S 1000 | 651 | 1 134 | 96,7 % |
| Triumph Street | 608 | 1 702 | 94,7 % |
| Jawa Čz | 482 | 4 004 | 95,0 % |
| Jawa 50-21 | 439 | 5 498 | 94,6 % |
| ČZ 250 | 435 | 5 650 | 94,5 % |
| Jawa 555 | 395 | 4 179 | 94,8 % |
| Husqvarna FE 450 | 48 | 87 | 88,5 % |
| Wangye WY125T-74 | 48 | 352 | 97,2 % |
| Benelli BN302 | 47 | 104 | 96,2 % |
| Yamaha XSR700 | 47 | 112 | 94,6 % |
| Jawa 353 | 46 | 41 | 90,2 % |
| KTM Adventure (aktuální model) | 46 | 367 | 97,8 % |
| Yamaha XV 1900 | 46 | 230 | 96,1 % |
| Harley-Davidson XL1200X | 45 | 277 | 95,7 % |
| Yamaha XVS950CU | 44 | 194 | 94,8 % |
| Harley-Davidson Fxsts | 43 | 89 | 98,9 % |
| KTM 1050 | 43 | 132 | 97,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.