Ďalšie modely značky New Holland
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 14 vozidiel T1 modelového radu New Holland 8870, čo tento model radí na 221. miesto medzi vozidlami kategórie T1 v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 71 rôznych vozidiel a 421 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 71 |
| Evidované kontroly | 421 |
| Pravidelné kontroly | 343 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 97,2 % |
| Záznamy s tachometrom | 305 |
| Dostupné obdobie | 14.11.2008 – 07.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 343. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 343 | 97,2 % |
| Evidencní kontrola | 67 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 290 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 282, tedy 97,2 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 282 | 97,2 % |
| Výsledok 2 | 7 | 2,4 % |
| Výsledok 3 | 1 | 0,3 % |
| Iný / neuvedený | 53 | 18,3 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 6.2.9.7.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Poškodenie zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2008 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 10 | 8 |
| 2025 | 19 | 16 |
| 2024 | 23 | 20 |
| 2023 | 24 | 19 |
| 2022 | 21 | 16 |
| 2021 | 34 | 31 |
| 2020 | 51 | 44 |
| 2019 | 35 | 30 |
| 2018 | 26 | 18 |
| 2017 | 22 | 14 |
| 2016 | 29 | 21 |
| 2015 | 23 | 18 |
| 2014 | 15 | 13 |
| 2013 | 15 | 12 |
| 2012 | 32 | 27 |
| 2011 | 15 | 13 |
| 2010 | 16 | 14 |
| 2009 | 10 | 8 |
| 2008 | 1 | 1 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| ZTS 16245.10 | 15 | 599 | 96,5 % |
| Zetor 10540 | 15 | 2 314 | 96,8 % |
| Zetor 5213 | 15 | 562 | 95,7 % |
| Case IH Farmal | 14 | 230 | 98,0 % |
| Kubota M7040 | 14 | 134 | 96,6 % |
| New Holland 8870 (aktuálny model) | 14 | 343 | 97,2 % |
| Case IH JXU 95 | 13 | 703 | 93,8 % |
| Deutz-Fahr Agrovector | 13 | 66 | 98,3 % |
| John Deere 8345R | 13 | 152 | 98,6 % |
| Zetor 5911 | 13 | 1 578 | 95,1 % |
| Zetor 6011 | 13 | 3 931 | 95,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.