Другие модели марки New Holland
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
По нашим оценкам, по дорогам Чехии ездит около 14 транспортных средств T1 модельного ряда New Holland 8870, что ставит эту модель на 221. место среди транспортных средств категории T1 в нашей статистике.
Модельные ряды stejné značky s dostupnými statistikami.
Сводка основана на 71 разных автомобилей и 421 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s далееmi modely.
| Показатель | Значение |
|---|---|
| Уникальные автомобили в данных | 71 |
| Зарегистрированные проверки | 421 |
| Периодические осмотры | 343 |
| Результат «соответствует» | 97,2 % |
| Записи с пробегом | 305 |
| Доступный период | 14.11.2008 – 07.09.2026 |
Больше всего записей в сводке относится к типу Pravidelná, celkem 343. График i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Вид осмотра | Количество | Соответствует |
|---|---|---|
| Pravidelná | 343 | 97,2 % |
| Evidencní kontrola | 67 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
| Pred registrací | 3 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 290 периодических осмотров с известным результатом завершились успешно 282, tedy 97,2 %. Статистика не является оценкой качества конкретного автомобиля.
| Результат | Количество | Доля известных результатов |
|---|---|---|
| Соответствует | 282 | 97,2 % |
| Результат 2 | 7 | 2,4 % |
| Результат 3 | 1 | 0,3 % |
| Другое / не указано | 53 | 18,3 % |
Неисправности jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Чаще всего в этой выборке встречается код 6.2.9.7.1. Количество vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Код | Степень серьёзности | Описание | Техосмотры |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 1 |
| 3.2.1.2 | A | Повреждения zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
Годовой ряд показывает зарегистрированные осмотры этой модели с года 2008 do roku 2026. Отдельная красная линия показывает периодические осмотры.
| Год | Все проверки | Периодический |
|---|---|---|
| 2026 | 10 | 8 |
| 2025 | 19 | 16 |
| 2024 | 23 | 20 |
| 2023 | 24 | 19 |
| 2022 | 21 | 16 |
| 2021 | 34 | 31 |
| 2020 | 51 | 44 |
| 2019 | 35 | 30 |
| 2018 | 26 | 18 |
| 2017 | 22 | 14 |
| 2016 | 29 | 21 |
| 2015 | 23 | 18 |
| 2014 | 15 | 13 |
| 2013 | 15 | 12 |
| 2012 | 32 | 27 |
| 2011 | 15 | 13 |
| 2010 | 16 | 14 |
| 2009 | 10 | 8 |
| 2008 | 1 | 1 |
Модели stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Модель | Количество автомобилей | Периодические осмотры | Соответствует |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| ZTS 16245.10 | 15 | 599 | 96,5 % |
| Zetor 10540 | 15 | 2 314 | 96,8 % |
| Zetor 5213 | 15 | 562 | 95,7 % |
| Case IH Farmal | 14 | 230 | 98,0 % |
| Kubota M7040 | 14 | 134 | 96,6 % |
| New Holland 8870 (текущая модель) | 14 | 343 | 97,2 % |
| Case IH JXU 95 | 13 | 703 | 93,8 % |
| Deutz-Fahr Agrovector | 13 | 66 | 98,3 % |
| John Deere 8345R | 13 | 152 | 98,6 % |
| Zetor 5911 | 13 | 1 578 | 95,1 % |
| Zetor 6011 | 13 | 3 931 | 95,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.