Ďalšie modely značky New Holland
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 12 vozidiel T1 modelového radu New Holland VIZ, čo tento model radí na 229. miesto medzi vozidlami kategórie T1 v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 377 rôznych vozidiel a 2 350 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 377 |
| Evidované kontroly | 2 350 |
| Pravidelné kontroly | 1 738 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 96,5 % |
| Záznamy s tachometrom | 1 563 |
| Dostupné obdobie | 25.02.2009 – 24.08.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 1 738. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 738 | 96,5 % |
| Evidencní kontrola | 415 | — |
| Na žiadosť zákazníka | 136 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 24 | — |
| Opakovaná | 21 | — |
| Pred registrací | 14 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 1 009 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 974, tedy 96,5 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 974 | 96,5 % |
| Výsledok 2 | 31 | 3,1 % |
| Výsledok 3 | 4 | 0,4 % |
| Iný / neuvedený | 729 | 72,2 % |
Pre tento modelový rad nie sú v predpočítanom období dostupné údaje o závadách. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 9 |
| 2025 | 36 | 33 |
| 2024 | 36 | 31 |
| 2023 | 212 | 181 |
| 2022 | 238 | 184 |
| 2021 | 330 | 252 |
| 2020 | 340 | 275 |
| 2019 | 300 | 238 |
| 2018 | 199 | 145 |
| 2017 | 139 | 91 |
| 2016 | 168 | 103 |
| 2015 | 75 | 42 |
| 2014 | 49 | 22 |
| 2013 | 46 | 27 |
| 2012 | 73 | 49 |
| 2011 | 36 | 16 |
| 2010 | 32 | 15 |
| 2009 | 32 | 25 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 6011 | 13 | 3 931 | 95,4 % |
| Deutz-Fahr 5120 | 12 | 146 | 98,6 % |
| Landini Landpower | 12 | 153 | 100,0 % |
| Merlo F 28 | 12 | 151 | 96,6 % |
| New Holland 8560 | 12 | 256 | 97,3 % |
| New Holland VIZ (aktuálny model) | 12 | 1 738 | 96,5 % |
| Solis 75 | 12 | 114 | 99,0 % |
| Zetor 4911 | 12 | 1 306 | 95,5 % |
| Zetor Fortera | 12 | 338 | 97,5 % |
| JCB 536-60 | 11 | 96 | 96,2 % |
| John Deere 4720 | 11 | 163 | 95,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.