Další modely značky New Holland
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 12 traktorů modelové řady New Holland VIZ, což tento traktor řadí na 229. místo mezi traktory kategorie T1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 377 různých vozidel a 2 350 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 377 |
| Evidované prohlídky | 2 350 |
| Pravidelné prohlídky | 1 738 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,5 % |
| Záznamy s tachometrem | 1 563 |
| Dostupné období | 25.02.2009 – 24.08.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 1 738. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 738 | 96,5 % |
| Evidencní kontrola | 415 | — |
| Na žádost zákazníka | 136 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 24 | — |
| Opakovaná | 21 | — |
| Pred registrací | 14 | — |
| Technická silniční kontrola | 1 | — |
| TSK - Opakovaná po DN | 1 | — |
Z 1 009 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 974, tedy 96,5 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 974 | 96,5 % |
| Výsledek 2 | 31 | 3,1 % |
| Výsledek 3 | 4 | 0,4 % |
| Jiný / neuvedený | 729 | 72,2 % |
Pro tuto modelovou řadu nejsou v předpočítaném období dostupné závady. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 9 | 9 |
| 2025 | 36 | 33 |
| 2024 | 36 | 31 |
| 2023 | 212 | 181 |
| 2022 | 238 | 184 |
| 2021 | 330 | 252 |
| 2020 | 340 | 275 |
| 2019 | 300 | 238 |
| 2018 | 199 | 145 |
| 2017 | 139 | 91 |
| 2016 | 168 | 103 |
| 2015 | 75 | 42 |
| 2014 | 49 | 22 |
| 2013 | 46 | 27 |
| 2012 | 73 | 49 |
| 2011 | 36 | 16 |
| 2010 | 32 | 15 |
| 2009 | 32 | 25 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 6011 | 13 | 3 931 | 95,4 % |
| Deutz-Fahr 5120 | 12 | 146 | 98,6 % |
| Landini Landpower | 12 | 153 | 100,0 % |
| Merlo F 28 | 12 | 151 | 96,6 % |
| New Holland 8560 | 12 | 256 | 97,3 % |
| New Holland VIZ (aktuální model) | 12 | 1 738 | 96,5 % |
| Solis 75 | 12 | 114 | 99,0 % |
| Zetor 4911 | 12 | 1 306 | 95,5 % |
| Zetor Fortera | 12 | 338 | 97,5 % |
| JCB 536-60 | 11 | 96 | 96,2 % |
| John Deere 4720 | 11 | 163 | 95,2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.