Ďalšie modely značky Tmec
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých cestách jazdí podľa našich odhadov približne 11 vozidiel LC modelového radu Tmec 125-1, čo tento model radí na 667. miesto medzi vozidlami kategórie LC v našich štatistikách.
Modelové rady stejné značky s dostupnými statistikami.
Súhrn vychádza z 123 rôznych vozidiel a 564 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s ďalšími modely.
| Ukazovateľ | Hodnota |
|---|---|
| Unikátne vozidlá v dátach | 123 |
| Evidované kontroly | 564 |
| Pravidelné kontroly | 313 |
| Výsledok „vyhovuje“ | 89,8 % |
| Záznamy s tachometrom | 556 |
| Dostupné obdobie | 24.08.2009 – 11.09.2026 |
Najviac záznamov v dostupnom súhrne pripadá na typ Pravidelná, celkem 313. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prehliadky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 313 | 89,8 % |
| Evidencní kontrola | 223 | — |
| Opakovaná | 28 | — |
Z 313 pravidelných kontrol so známym výsledkom skončilo ako vyhovujúce 281, tedy 89,8 %. Štatistiky nevyjadrujú kvalitu konkrétneho vozidla.
| Výsledok | Počet | Podiel známych výsledkov |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 281 | 89,8 % |
| Výsledok 2 | 30 | 9,6 % |
| Výsledok 3 | 2 | 0,6 % |
| Iný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najčastejšie sa v tejto vzorke vyskytuje kód 2.2.2.4.2. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnosť | Popis | Kontroly |
|---|---|---|---|
| 2.2.2.4.2 | B | U motocyklu nadměrná nebo nedostatečná provozní vůle v uložení vidlice předního kola ovlivňující jízdní vlastnosti vozidla. | 1 |
| 5.2.3.1.1 | B | Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 4.7.1.1.1 | B | Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsaným zařízením pro osvětlení zadní tabulky registrační značky. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 3.3.1.2 | B | Vozidlo není vybaveno, popřípadě není povinně dovybaveno, předepsaným počtem zařízení pro nepřímý výhled dané třídy nebo rozměru nebo bylo zařízení z vozidla zjevně demontováno. | 1 |
Ročný rad zachytáva evidované kontroly tohto modelového radu od roku 2009 do roku 2026. Samostatná červená krivka ukazuje pravidelné kontroly.
| Rok | Všetky kontroly | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 12 | 9 |
| 2025 | 12 | 8 |
| 2024 | 21 | 13 |
| 2023 | 13 | 8 |
| 2022 | 22 | 10 |
| 2021 | 27 | 17 |
| 2020 | 48 | 21 |
| 2019 | 40 | 20 |
| 2018 | 58 | 31 |
| 2017 | 43 | 24 |
| 2016 | 59 | 37 |
| 2015 | 67 | 40 |
| 2014 | 49 | 30 |
| 2013 | 35 | 24 |
| 2012 | 34 | 20 |
| 2011 | 10 | 0 |
| 2010 | 11 | 1 |
| 2009 | 3 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozidiel | Pravidelné kontroly | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Piaggio M28 | 11 | 269 | 96,3 % |
| Praga ED 250 | 11 | 268 | 91,4 % |
| Rieju RS2 | 11 | 113 | 92,0 % |
| Sonik YH125T | 11 | 119 | 84,9 % |
| Suzuki GS 500E | 11 | 713 | 96,2 % |
| Tmec 125-1 (aktuálny model) | 11 | 313 | 89,8 % |
| Victory Vegas | 11 | 76 | 90,8 % |
| Xinling Kentoya | 11 | 194 | 93,3 % |
| Yamaha SR 250 | 11 | 97 | 99,0 % |
| Aprilia M35 | 10 | 194 | 98,5 % |
| Aprilia RS 250 | 10 | 113 | 92,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.