Weitere Modelle der Marke John Deere
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Nach unseren Schätzungen fahren auf tschechischen Straßen etwa 54 Fahrzeuge T1 Modelll der Baureihe John Deere 5080M, womit dieses Modelll den 72. Platz unter Fahrzeugen der Klasse T1 in unserer Statistik belegt.
Modellreihen stejné značky s dostupnými statistikami.
Die Übersicht basiert auf 113 verschiedene Fahrzeuge und 607 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s weitermi modely.
| Kennzahl | Wert |
|---|---|
| Eindeutige Fahrzeuge in den Daten | 113 |
| Erfasste Prüfungen | 607 |
| Regelmäßige Prüfungen | 524 |
| Ergebnis „bestanden“ | 94,9 % |
| Datensätze mit Kilometerstand | 477 |
| Verfügbarer Zeitraum | 07.10.2011 – 08.09.2026 |
Die meisten Einträge in der Übersicht entfallen auf den Typ Pravidelná, celkem 524. Diagramm i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Prüfungsart | Anzahl | Bestanden |
|---|---|---|
| Pravidelná | 524 | 94,9 % |
| Evidencní kontrola | 55 | — |
| Opakovaná | 19 | — |
| Pred registrací | 6 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
| Auf Antrag zákazníka | 1 | — |
Z 428 regelmäßige Prüfungen mit bekanntem Ergebnis wurden bestanden 406, tedy 94,9 %. Die Statistiken bewerten nicht die Qualität eines konkreten Fahrzeugs.
| Ergebnis | Anzahl | Anteil bekannter Ergebnisse |
|---|---|---|
| Bestanden | 406 | 94,9 % |
| Ergebnis 2 | 20 | 4,7 % |
| Ergebnis 3 | 2 | 0,5 % |
| Sonstiges / nicht angegeben | 96 | 22,4 % |
Mängel jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Der häufigste Code in dieser Auswahl ist 6.2.9.7.1. Anzahl vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Schweregrad | Beschreibung | Prüfungen |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 12 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 4 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 3 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 2 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 3.2.1.2 | A | Schäden zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 8.2.2.2.2.5 | B | Regulace volnoběhu - otáčky nejsou ve stanoveném otáčkovém pásmu. | 1 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 1 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 1 |
| 4.8.1.2.2 | A | Uvolněné uchycení desky zadního značení, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. | 1 |
| 4.12.1.2.1 | A | Nepovinné (jiné volitelné) světelné zařízení nelze uvést v činnost. | 1 |
| 1.1.9.1.3 | B | Slyšitelný únik vzduchu ze vzduchojemu nebo spojů. | 1 |
Die Jahresreihe erfasst Prüfungen dieser Modellreihe seit 2011 do roku 2026. Eine separate rote Linie zeigt regelmäßige Prüfungen.
| Jahr | Alle Prüfungen | Regelmäßig |
|---|---|---|
| 2026 | 37 | 37 |
| 2025 | 75 | 67 |
| 2024 | 29 | 27 |
| 2023 | 28 | 25 |
| 2022 | 78 | 71 |
| 2021 | 88 | 80 |
| 2020 | 38 | 29 |
| 2019 | 47 | 39 |
| 2018 | 80 | 75 |
| 2017 | 53 | 41 |
| 2016 | 27 | 17 |
| 2015 | 11 | 7 |
| 2014 | 9 | 8 |
| 2013 | 1 | 1 |
| 2012 | 4 | 0 |
| 2011 | 2 | 0 |
Modelle stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Modell | Fahrzeuganzahl | Regelmäßige Prüfungen | Bestanden |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1 038 | 11 300 | 97,5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28 303 | 96,2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32 929 | 94,8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3 615 | 98,6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30 537 | 95,7 % |
| Claas Arion | 364 | 2 671 | 96,6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3 169 | 96,5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3 733 | 98,4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43 539 | 95,1 % |
| Claas Axion | 301 | 1 850 | 98,4 % |
| Zetor 7441 | 59 | 1 567 | 96,5 % |
| John Deere 6630 | 58 | 747 | 98,4 % |
| John Deere 7930 | 58 | 751 | 97,9 % |
| Zetor 7711 | 58 | 23 099 | 96,0 % |
| John Deere 6520 | 55 | 836 | 98,5 % |
| John Deere 5080M (aktuelles Modell) | 54 | 524 | 94,9 % |
| New Holland T7.260 | 53 | 299 | 99,2 % |
| Zetor 6748 | 52 | 7 089 | 94,7 % |
| John Deere 6330 | 51 | 580 | 97,0 % |
| John Deere 6930 | 51 | 677 | 98,8 % |
| New Holland T5.95 | 51 | 445 | 97,9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.