Other models of this make Aprilia
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 68 vehicles LC model line Aprilia SMV 750, ranking this model 229. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 145 distinct vehicles and 941 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 145 |
| Recorded inspections | 941 |
| Regular inspections | 535 |
| Pass result | 95.1 % |
| Mileage records | 931 |
| Available period | Jan 14, 2009 – Sep 15, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 535. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 535 | 95.1 % |
| Evidencní kontrola | 296 | — |
| Pred registrací | 63 | — |
| Opakovaná | 23 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 23 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
Z 535 regular inspections with a known result passed 509, tedy 95.1 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 509 | 95.1 % |
| Result 2 | 24 | 4.5 % |
| Result 3 | 2 | 0.4 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.2.1.1.4. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.2.1.1.4 | B | Použití nehomologovaného / neschváleného zdroje světla nebo nepovolená změna zdroje světla. | 1 |
| 8.1.1.1 | B | Hlučnost zjevně přesahuje úroveň povolenou v požadavcích. | 1 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 4.8.1.2.3 | B | Nespolehlivé uchycení odrazky negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost) nebo může způsobit její upadnutí. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2009 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 46 | 41 |
| 2025 | 66 | 45 |
| 2024 | 61 | 40 |
| 2023 | 57 | 33 |
| 2022 | 72 | 43 |
| 2021 | 62 | 32 |
| 2020 | 60 | 30 |
| 2019 | 55 | 20 |
| 2018 | 78 | 51 |
| 2017 | 83 | 56 |
| 2016 | 72 | 39 |
| 2015 | 75 | 42 |
| 2014 | 51 | 28 |
| 2013 | 45 | 23 |
| 2012 | 31 | 11 |
| 2011 | 14 | 0 |
| 2010 | 10 | 1 |
| 2009 | 3 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Honda CB1300 | 70 | 1,146 | 96.3 % |
| Harley-Davidson Softail | 69 | 1,003 | 93.7 % |
| Honda CBR 600F | 69 | 8,511 | 94.3 % |
| Honda Hornet | 69 | 2,437 | 94.4 % |
| Kawasaki ZRX 1100 | 69 | 812 | 94.6 % |
| Aprilia SMV 750 (current model) | 68 | 535 | 95.1 % |
| Honda CRF250L | 68 | 448 | 97.1 % |
| Kawasaki VN 2000 | 68 | 472 | 93.2 % |
| Kymco Grand | 68 | 683 | 94.6 % |
| Benelli Caffenero | 67 | 492 | 96.1 % |
| Kymco Like 125 | 67 | 436 | 98.2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.