Other models of this make Kymco
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 67 vehicles LC model line Kymco Like 125, ranking this model 233. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 190 distinct vehicles and 642 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 190 |
| Recorded inspections | 642 |
| Regular inspections | 436 |
| Pass result | 98.2 % |
| Mileage records | 641 |
| Available period | Aug 2, 2011 – Sep 16, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 436. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 436 | 98.2 % |
| Evidencní kontrola | 129 | — |
| Pred registrací | 58 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 11 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
| On-request inspection zákazníka | 1 | — |
Z 436 regular inspections with a known result passed 428, tedy 98.2 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 428 | 98.2 % |
| Result 2 | 8 | 1.8 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 4.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2011 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 69 | 61 |
| 2025 | 44 | 38 |
| 2024 | 74 | 60 |
| 2023 | 51 | 37 |
| 2022 | 64 | 43 |
| 2021 | 55 | 36 |
| 2020 | 46 | 32 |
| 2019 | 33 | 19 |
| 2018 | 70 | 44 |
| 2017 | 48 | 29 |
| 2016 | 28 | 17 |
| 2015 | 23 | 7 |
| 2014 | 19 | 9 |
| 2013 | 13 | 4 |
| 2012 | 3 | 0 |
| 2011 | 2 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Aprilia SMV 750 | 68 | 535 | 95.1 % |
| Honda CRF250L | 68 | 448 | 97.1 % |
| Kawasaki VN 2000 | 68 | 472 | 93.2 % |
| Kymco Grand | 68 | 683 | 94.6 % |
| Benelli Caffenero | 67 | 492 | 96.1 % |
| Kymco Like 125 (current model) | 67 | 436 | 98.2 % |
| Peugeot Citystar | 67 | 224 | 97.3 % |
| BMW R 12 | 66 | 630 | 98.6 % |
| Harley-Davidson Electra | 66 | 956 | 95.9 % |
| Honda CB 600F | 66 | 13,509 | 94.7 % |
| Honda CBR 600 | 66 | 2,663 | 94.2 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.