Other models of this make SYM
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 168 vehicles L3E-A1 model line SYM JET 14, ranking this model 19. place among vehicles in category L3E-A1 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 230 distinct vehicles and 335 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 230 |
| Recorded inspections | 335 |
| Regular inspections | 218 |
| Pass result | 96.3 % |
| Mileage records | 332 |
| Available period | Oct 25, 2018 – Sep 14, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 218. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 218 | 96.3 % |
| Evidencní kontrola | 92 | — |
| Pred registrací | 18 | — |
| Opakovaná | 7 | — |
Z 218 regular inspections with a known result passed 210, tedy 96.3 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 210 | 96.3 % |
| Result 2 | 8 | 3.7 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 0.2.2.1.2. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 0.2.2.1.2 | B | Povinný štítek výrobce, je-li vyžadován, chybí (u vozidla uvedeného do provozu od 01. 01.2002). | 2 |
| 7.5.1.1 | B | Vehicle není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 2 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 7.7.2 | A | Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2018 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 95 | 84 |
| 2025 | 82 | 69 |
| 2024 | 33 | 17 |
| 2023 | 31 | 13 |
| 2022 | 50 | 29 |
| 2021 | 21 | 6 |
| 2020 | 14 | 0 |
| 2019 | 8 | 0 |
| 2018 | 1 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Honda WW125A | 1,938 | 1,845 | 97.9 % |
| Honda NSS125AD | 1,203 | 1,651 | 98.9 % |
| Honda SH125AD | 606 | 1,314 | 98.3 % |
| Maxon Matador | 509 | 877 | 96.9 % |
| Piaggio Medley | 490 | 616 | 98.1 % |
| Yamaha GPD125-A | 476 | 1,007 | 98.6 % |
| Honda WW 125 | 446 | 767 | 98.0 % |
| Maxon Optimus | 408 | 83 | 97.6 % |
| Kentoya Viking | 399 | 898 | 96.1 % |
| Honda NSC110MPD | 370 | 1,361 | 98.2 % |
| Maxon JJ125T-13 | 361 | 697 | 96.1 % |
| Honda GLR1251WH | 278 | 716 | 97.1 % |
| Aprilia SX 125 | 234 | 72 | 88.9 % |
| Honda CBF125NA | 205 | 125 | 96.8 % |
| Kentoya Lion | 198 | 293 | 93.5 % |
| Yamaha YP125RA | 193 | 393 | 98.0 % |
| Kymco NEW | 185 | 214 | 96.3 % |
| Benelli BN125 | 176 | 97 | 95.9 % |
| SYM JET 14 (current model) | 168 | 218 | 96.3 % |
| Honda NSC110 | 167 | 118 | 94.9 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.