Other models of this make Harley-Davidson
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 94 vehicles L3E-A3 model line Harley-Davidson Fxfbs, ranking this model 50. place among vehicles in category L3E-A3 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 147 distinct vehicles and 278 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 147 |
| Recorded inspections | 278 |
| Regular inspections | 130 |
| Pass result | 96.2 % |
| Mileage records | 276 |
| Available period | Jul 3, 2018 – Sep 18, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 130. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 130 | 96.2 % |
| Evidencní kontrola | 126 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 11 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
| On-request inspection zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 130 regular inspections with a known result passed 125, tedy 96.2 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 125 | 96.2 % |
| Result 2 | 5 | 3.8 % |
| Result 3 | 0 | 0.0 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.1.2.4.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 2 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vehicle není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2018 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 61 | 47 |
| 2025 | 48 | 33 |
| 2024 | 59 | 23 |
| 2023 | 25 | 6 |
| 2022 | 39 | 21 |
| 2021 | 15 | 0 |
| 2020 | 13 | 0 |
| 2019 | 13 | 0 |
| 2018 | 5 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 1,466 | 1,081 | 99.4 % |
| KTM 1290 | 954 | 1,220 | 97.6 % |
| Kawasaki Z900 | 553 | 592 | 95.1 % |
| KTM 790 | 504 | 457 | 96.3 % |
| BMW R | 473 | 1,263 | 97.1 % |
| BMW R 1300 | 460 | 9 | 100.0 % |
| Honda NC750XA | 397 | 1,024 | 98.3 % |
| Yamaha XTZ690 | 391 | 246 | 95.9 % |
| BMW F 900 | 365 | 92 | 97.8 % |
| Kawasaki Vulcan | 351 | 793 | 97.2 % |
| Yamaha MTN890 | 103 | 6 | 100.0 % |
| Honda CRF1100D4 | 99 | 39 | 97.4 % |
| Yamaha MTM850 | 99 | 184 | 96.7 % |
| Honda CRF1100A2 | 97 | 68 | 98.5 % |
| Honda CBR650RA | 96 | 54 | 92.6 % |
| Harley-Davidson Fxfbs (current model) | 94 | 130 | 96.2 % |
| Yamaha MTT850 | 91 | 151 | 99.3 % |
| BMW R 18 | 89 | 14 | 100.0 % |
| Cfmoto 700MT | 85 | 4 | 100.0 % |
| Yamaha XTZ 690 | 85 | 51 | 96.1 % |
| Benelli TRK 702X | 84 | 3 | 100.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.