Other models of this make Harley-Davidson
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 64 vehicles LC model line Harley-Davidson FAT, ranking this model 242. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 188 distinct vehicles and 1,008 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 188 |
| Recorded inspections | 1,008 |
| Regular inspections | 565 |
| Pass result | 94.5 % |
| Mileage records | 985 |
| Available period | Oct 7, 2008 – Sep 15, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 565. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 565 | 94.5 % |
| Evidencní kontrola | 220 | — |
| Pred registrací | 105 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 88 | — |
| Opakovaná | 27 | — |
| On-request inspection zákazníka | 1 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 565 regular inspections with a known result passed 534, tedy 94.5 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 534 | 94.5 % |
| Result 2 | 28 | 5.0 % |
| Result 3 | 3 | 0.5 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 7.11.2.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 7.11.2.1 | B | Počitadlo ujeté vzdálenosti, zjevně nefunguje. | 2 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 1 |
| 5.2.3.6.1 | B | Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. | 1 |
| 6.1.2.2.3 | B | Některá část výfukového systému je poškozena, změněna nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. | 1 |
| 4.2.1.1.2 | B | Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. | 1 |
| 4.4.3.1.6 | B | Směrová svítilna vyzařuje jinou barvu než oranžovou (s výjimkou vozidel schválených do provozu před 1. 7. 1972, u kterých se připouští barva bílá u předních a barva červená u zadních směrových svítilen) nebo sada směrových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 41 | 29 |
| 2025 | 58 | 30 |
| 2024 | 44 | 32 |
| 2023 | 71 | 38 |
| 2022 | 80 | 45 |
| 2021 | 64 | 35 |
| 2020 | 54 | 24 |
| 2019 | 65 | 23 |
| 2018 | 69 | 38 |
| 2017 | 77 | 46 |
| 2016 | 57 | 33 |
| 2015 | 65 | 45 |
| 2014 | 41 | 30 |
| 2013 | 45 | 36 |
| 2012 | 51 | 27 |
| 2011 | 50 | 27 |
| 2010 | 34 | 15 |
| 2009 | 36 | 11 |
| 2008 | 6 | 1 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Honda CB 600F | 66 | 13,509 | 94.7 % |
| Honda CBR 600 | 66 | 2,663 | 94.2 % |
| Kawasaki GPZ 500S | 65 | 1,138 | 95.3 % |
| Yuki City 125 | 65 | 495 | 97.2 % |
| Benelli Tornado | 64 | 211 | 95.3 % |
| Harley-Davidson FAT (current model) | 64 | 565 | 94.5 % |
| Honda CB600F | 64 | 2,841 | 95.0 % |
| Peugeot Geopolis | 64 | 326 | 96.3 % |
| Suzuki DR-Z400S | 64 | 1,322 | 94.9 % |
| Suzuki Gladius | 64 | 572 | 95.6 % |
| Suzuki Hayabusa | 64 | 767 | 97.0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.