Další modely značky Harley-Davidson
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 94 motocyklů modelové řady Harley-Davidson Fxfbs, což tento motocykl řadí na 50. místo mezi motocykly kategorie L3E-A3 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 147 různých vozidel a 278 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 147 |
| Evidované prohlídky | 278 |
| Pravidelné prohlídky | 130 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 96,2 % |
| Záznamy s tachometrem | 276 |
| Dostupné období | 03.07.2018 – 18.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 130. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 130 | 96,2 % |
| Evidencní kontrola | 126 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 11 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
| Na žádost zákazníka | 2 | — |
| Pred registrací | 2 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla - opakovaná | 1 | — |
Z 130 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 125, tedy 96,2 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 125 | 96,2 % |
| Výsledek 2 | 5 | 3,8 % |
| Výsledek 3 | 0 | 0,0 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.1.2.4.1. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.1.2.4.1 | B | Zjevný zásah do výfukového systému, který není v souladu s požadavky (např. ovlivňující funkci nebo bezpečnost). | 2 |
| 6.1.2.4.2 | B | Označení dílů výfukového systému, je-li vyžadováno, chybí nebo neodpovídá požadavkům. | 2 |
| 4.8.2.1.1 | B | Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy | 1 |
| 6.2.10.2.2 | B | Na vozidle, je-li vyžadováno, chybí kryt kola/blatník nebo je kryt kola/blatník uvolněný, nadměrně zkorodovaný nebo poškozený tak, že neplní svoji funkci. | 1 |
| 0.3.1.1 | B | Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2018 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 61 | 47 |
| 2025 | 48 | 33 |
| 2024 | 59 | 23 |
| 2023 | 25 | 6 |
| 2022 | 39 | 21 |
| 2021 | 15 | 0 |
| 2020 | 13 | 0 |
| 2019 | 13 | 0 |
| 2018 | 5 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| BMW R 1250 | 1 466 | 1 081 | 99,4 % |
| KTM 1290 | 954 | 1 220 | 97,6 % |
| Kawasaki Z900 | 553 | 592 | 95,1 % |
| KTM 790 | 504 | 457 | 96,3 % |
| BMW R | 473 | 1 263 | 97,1 % |
| BMW R 1300 | 460 | 9 | 100,0 % |
| Honda NC750XA | 397 | 1 024 | 98,3 % |
| Yamaha XTZ690 | 391 | 246 | 95,9 % |
| BMW F 900 | 365 | 92 | 97,8 % |
| Kawasaki Vulcan | 351 | 793 | 97,2 % |
| Yamaha MTN890 | 103 | 6 | 100,0 % |
| Honda CRF1100D4 | 99 | 39 | 97,4 % |
| Yamaha MTM850 | 99 | 184 | 96,7 % |
| Honda CRF1100A2 | 97 | 68 | 98,5 % |
| Honda CBR650RA | 96 | 54 | 92,6 % |
| Harley-Davidson Fxfbs (aktuální model) | 94 | 130 | 96,2 % |
| Yamaha MTT850 | 91 | 151 | 99,3 % |
| BMW R 18 | 89 | 14 | 100,0 % |
| Cfmoto 700MT | 85 | 4 | 100,0 % |
| Yamaha XTZ 690 | 85 | 51 | 96,1 % |
| Benelli TRK 702X | 84 | 3 | 100,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.