Other models of this make New Holland
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 76 vehicles T1 model line New Holland T7.270, ranking this model 48. place among vehicles in category T1 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 162 distinct vehicles and 881 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 162 |
| Recorded inspections | 881 |
| Regular inspections | 693 |
| Pass result | 98.7 % |
| Mileage records | 749 |
| Available period | Apr 10, 2014 – Sep 7, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 693. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 693 | 98.7 % |
| Evidencní kontrola | 155 | — |
| Pred registrací | 26 | — |
| Opakovaná | 5 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 2 | — |
Z 595 regular inspections with a known result passed 587, tedy 98.7 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 587 | 98.7 % |
| Result 2 | 5 | 0.8 % |
| Result 3 | 3 | 0.5 % |
| Other / not stated | 98 | 16.5 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.2.9.7.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 12 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 6 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 5 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 3 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 1.1.8.1.1 | A | Spojková hlavice je částečně opotřebená (obroušená), ale tato závada nemá vliv na její spolehlivost nebo těsnost. | 2 |
| 4.7.1.1.2 | A | Zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky poškozené, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti nebo nezpůsobuje vyzařování bílého světla směrem vzad. | 2 |
| 1.1.7.2.1 | A | Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. | 2 |
| 8.2.1.1.2 | B | Netěsnost zařízení k omezení emisí, která by měla vliv na měření emisí. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 4.7.1.2.2 | B | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
| 6.2.8.1.1 | A | Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2014 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 105 | 91 |
| 2025 | 98 | 84 |
| 2024 | 89 | 72 |
| 2023 | 103 | 87 |
| 2022 | 115 | 88 |
| 2021 | 94 | 70 |
| 2020 | 68 | 49 |
| 2019 | 92 | 68 |
| 2018 | 69 | 60 |
| 2017 | 20 | 10 |
| 2016 | 20 | 12 |
| 2015 | 6 | 2 |
| 2014 | 2 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1,038 | 11,300 | 97.5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28,303 | 96.2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32,929 | 94.8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3,615 | 98.6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30,537 | 95.7 % |
| Claas Arion | 364 | 2,671 | 96.6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3,169 | 96.5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3,733 | 98.4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43,539 | 95.1 % |
| Claas Axion | 301 | 1,850 | 98.4 % |
| Zetor 25 | 80 | 1,840 | 96.6 % |
| Škoda Št | 80 | 2,876 | 92.2 % |
| Bztdia Belarus | 78 | 808 | 95.6 % |
| John Deere 6320 | 77 | 907 | 97.5 % |
| John Deere 7530 | 76 | 1,242 | 99.0 % |
| New Holland T7.270 (current model) | 76 | 693 | 98.7 % |
| Steyr Kompakt | 76 | 366 | 98.8 % |
| Zetor 6945 | 75 | 6,010 | 94.5 % |
| Zetor 5748 | 74 | 7,878 | 94.4 % |
| Zetor 6340 | 74 | 4,170 | 96.4 % |
| Fendt Favorit | 73 | 1,716 | 97.4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.