Other models of this make Bztdia
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
No other models are available yet.
According to our estimates, there are approximately 78 vehicles T1 model line Bztdia Belarus, ranking this model 46. place among vehicles in category T1 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
No other models are available yet.
The summary is based on 219 distinct vehicles and 1,144 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 219 |
| Recorded inspections | 1,144 |
| Regular inspections | 808 |
| Pass result | 95.6 % |
| Mileage records | 989 |
| Available period | Feb 8, 2011 – Sep 15, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 808. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 808 | 95.6 % |
| Evidencní kontrola | 295 | — |
| Opakovaná | 35 | — |
| Pred registrací | 4 | — |
| On-request inspection zákazníka | 1 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 1 | — |
Z 749 regular inspections with a known result passed 716, tedy 95.6 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 716 | 95.6 % |
| Result 2 | 31 | 4.1 % |
| Result 3 | 2 | 0.3 % |
| Other / not stated | 59 | 7.9 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.2.9.7.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.2.9.7.1 | A | Netěsnost hydraulického zařízení. | 28 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 7 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 5 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 5 |
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 4 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 3 |
| 3.4.1.1 | A | Stěrač zadního skla nelze uvést v činnost. | 3 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 3 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 3 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 3 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 2 |
| 4.10.1.1 | A | Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. | 2 |
| 4.8.1.1.1 | A | Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). | 2 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 6.2.6.3.1 | A | Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. | 2 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2011 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 121 | 115 |
| 2025 | 142 | 122 |
| 2024 | 181 | 140 |
| 2023 | 139 | 117 |
| 2022 | 147 | 83 |
| 2021 | 106 | 64 |
| 2020 | 83 | 51 |
| 2019 | 83 | 42 |
| 2018 | 56 | 22 |
| 2017 | 31 | 19 |
| 2016 | 25 | 12 |
| 2015 | 17 | 15 |
| 2014 | 7 | 6 |
| 2013 | 3 | 0 |
| 2012 | 1 | 0 |
| 2011 | 2 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Zetor Proxima | 1,038 | 11,300 | 97.5 % |
| Zetor 3011 | 701 | 28,303 | 96.2 % |
| Zetor 7245 | 523 | 32,929 | 94.8 % |
| Case IH Puma | 499 | 3,615 | 98.6 % |
| Zetor 4011 | 406 | 30,537 | 95.7 % |
| Claas Arion | 364 | 2,671 | 96.6 % |
| JCB Fastrac | 356 | 3,169 | 96.5 % |
| Case IH Maxxum | 350 | 3,733 | 98.4 % |
| Zetor 7011 | 343 | 43,539 | 95.1 % |
| Claas Axion | 301 | 1,850 | 98.4 % |
| Claas Xerion | 98 | 476 | 99.0 % |
| MTZ Belarus | 83 | 1,368 | 94.5 % |
| John Deere 5720 | 81 | 1,121 | 97.4 % |
| Zetor 25 | 80 | 1,840 | 96.6 % |
| Škoda Št | 80 | 2,876 | 92.2 % |
| Bztdia Belarus (current model) | 78 | 808 | 95.6 % |
| John Deere 6320 | 77 | 907 | 97.5 % |
| John Deere 7530 | 76 | 1,242 | 99.0 % |
| New Holland T7.270 | 76 | 693 | 98.7 % |
| Steyr Kompakt | 76 | 366 | 98.8 % |
| Zetor 6945 | 75 | 6,010 | 94.5 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.