Other models of this make Piaggio
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 52 vehicles LC model line Piaggio Hexagon, ranking this model 279. place among vehicles in category LC in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 304 distinct vehicles and 1,339 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 304 |
| Recorded inspections | 1,339 |
| Regular inspections | 847 |
| Pass result | 93.2 % |
| Mileage records | 1,329 |
| Available period | Sep 8, 2008 – Sep 2, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 847. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 847 | 93.2 % |
| Evidencní kontrola | 292 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 86 | — |
| Pred registrací | 57 | — |
| Opakovaná | 53 | — |
| On-request inspection zákazníka | 4 | — |
Z 847 regular inspections with a known result passed 789, tedy 93.2 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 789 | 93.2 % |
| Result 2 | 48 | 5.7 % |
| Result 3 | 10 | 1.2 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 3.2.1.2. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 3.2.1.2 | A | Damage zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 1 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 1 |
| 5.2.3.5.1 | B | Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). | 1 |
| 4.11.3.1 | A | Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. | 1 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 20 | 17 |
| 2025 | 34 | 26 |
| 2024 | 35 | 27 |
| 2023 | 49 | 36 |
| 2022 | 53 | 33 |
| 2021 | 44 | 32 |
| 2020 | 46 | 26 |
| 2019 | 76 | 47 |
| 2018 | 79 | 53 |
| 2017 | 106 | 67 |
| 2016 | 99 | 57 |
| 2015 | 114 | 79 |
| 2014 | 93 | 50 |
| 2013 | 103 | 73 |
| 2012 | 102 | 54 |
| 2011 | 92 | 63 |
| 2010 | 80 | 45 |
| 2009 | 100 | 57 |
| 2008 | 14 | 5 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4,652 | 24,736 | 98.6 % |
| Jawa 250 | 3,741 | 49,347 | 95.1 % |
| Piaggio Vespa | 3,001 | 9,668 | 96.8 % |
| Maxon Ardour | 2,304 | 8,363 | 96.6 % |
| Kawasaki Versys | 1,347 | 4,455 | 97.9 % |
| Triumph Tiger | 1,197 | 5,121 | 98.0 % |
| BMW F 650 | 1,196 | 13,129 | 96.6 % |
| Suzuki Burgman | 1,174 | 11,283 | 96.5 % |
| BMW F 800 | 1,158 | 5,599 | 98.1 % |
| Suzuki Bandit | 1,131 | 15,453 | 96.5 % |
| Harley-Davidson Sportster | 53 | 988 | 95.1 % |
| Honda Pantheon | 53 | 1,252 | 96.4 % |
| Suzuki DR 350 | 53 | 1,077 | 92.1 % |
| Honda VF 750 | 52 | 1,348 | 92.9 % |
| Peugeot Looxor | 52 | 563 | 96.1 % |
| Piaggio Hexagon (current model) | 52 | 847 | 93.2 % |
| Yamaha XP500 | 52 | 512 | 98.0 % |
| Yamaha XS 400 | 52 | 505 | 93.5 % |
| Yamaha XVS950A | 52 | 437 | 97.0 % |
| Ducati 848 | 51 | 332 | 94.0 % |
| Honda NX 650 | 51 | 1,574 | 96.3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.