Other models of this make TGB
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
According to our estimates, there are approximately 209 vehicles L7E-B1 model line TGB FLH, ranking this model 4. place among vehicles in category L7E-B1 in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
The summary is based on 283 distinct vehicles and 381 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 283 |
| Recorded inspections | 381 |
| Regular inspections | 214 |
| Pass result | 97.7 % |
| Mileage records | 375 |
| Available period | Sep 26, 2018 – Sep 14, 2026 |
The most records in the available summary relate to type Pravidelná, celkem 214. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| Pravidelná | 214 | 97.7 % |
| Evidencní kontrola | 161 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
Z 214 regular inspections with a known result passed 209, tedy 97.7 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 209 | 97.7 % |
| Result 2 | 4 | 1.9 % |
| Result 3 | 1 | 0.5 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 6.1.4.1.2. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 6.1.4.1.2 | B | Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.8.2.1.2 | B | Vehicle, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. | 1 |
| 4.10.1.3 | B | Vehicle není vybaveno předepsanou zástrčkou nebo zásuvkou nebo zástrčka / zásuvka není schváleného provedení. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2018 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 94 | 85 |
| 2025 | 104 | 83 |
| 2024 | 55 | 29 |
| 2023 | 42 | 10 |
| 2022 | 27 | 6 |
| 2021 | 37 | 0 |
| 2020 | 15 | 1 |
| 2019 | 5 | 0 |
| 2018 | 2 | 0 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| TGB EST | 483 | 1,010 | 93.9 % |
| Cfmoto CFORCE520L | 467 | 748 | 97.3 % |
| Linhai M550L | 361 | 610 | 94.8 % |
| TGB FLH (current model) | 209 | 214 | 97.7 % |
| Cfmoto CFORCE520S | 193 | 323 | 97.5 % |
| Cfmoto CFORCE550 | 83 | 263 | 97.7 % |
| Goes GOES450L | 58 | 102 | 98.0 % |
| Linhai M550 | 49 | 88 | 90.9 % |
| Goes GOES550L | 48 | 58 | 93.1 % |
| Linhai LH400ATV-2D | 43 | 92 | 97.8 % |
| Goes 450 | 33 | 53 | 96.2 % |
| Goes GOES450S | 33 | 46 | 97.8 % |
| Linhai LH500ATV-Promax | 32 | 0 | — |
| Linhai M 550 | 29 | 79 | 98.7 % |
| TGB FBH | 29 | 19 | 100.0 % |
| Goes 450S | 18 | 42 | 97.6 % |
| Cfmoto CF | 15 | 126 | 97.6 % |
| Cfmoto CF400AU-B | 11 | 47 | 97.9 % |
| CF Moto Cforce | 7 | 213 | 97.7 % |
| TGB A | 7 | 28 | 96.4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.