Další modely značky TGB
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Na českých silnicích jezdí podle našich propočtů přibližně 209 těžkých čtyřkolek modelové řady TGB FLH, což tato těžká čtyřkolka řadí na 4. místo mezi těžkými čtyřkolkami kategorie L7E-B1 v našich statistikách.
Modelové řady stejné značky s dostupnými statistikami.
Souhrn vychází z 283 různých vozidel a 381 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s dalšími modely.
| Ukazatel | Hodnota |
|---|---|
| Unikátní vozidla v datech | 283 |
| Evidované prohlídky | 381 |
| Pravidelné prohlídky | 214 |
| Výsledek „vyhovuje“ | 97,7 % |
| Záznamy s tachometrem | 375 |
| Dostupné období | 26.09.2018 – 14.09.2026 |
Nejvíce záznamů v dostupném souhrnu připadá na typ Pravidelná, celkem 214. Graf i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Druh prohlídky | Počet | Vyhovuje |
|---|---|---|
| Pravidelná | 214 | 97,7 % |
| Evidencní kontrola | 161 | — |
| Opakovaná | 6 | — |
Z 214 pravidelných prohlídek se známým výsledkem skončilo výsledkem „vyhovuje“ 209, tedy 97,7 %. Statistiky nevyjadřují kvalitu konkrétního vozidla.
| Výsledek | Počet | Podíl známých výsledků |
|---|---|---|
| Vyhovuje | 209 | 97,7 % |
| Výsledek 2 | 4 | 1,9 % |
| Výsledek 3 | 1 | 0,5 % |
| Jiný / neuvedený | 0 | 0,0 % |
Závady jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Nejčastěji se v tomto výběru objevuje kód 6.1.4.1.2. Počet vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kód | Závažnost | Popis | Prohlídky |
|---|---|---|---|
| 6.1.4.1.2 | B | Zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrana, nárazník, je-li vyžadován, chybí, je neúplný nebo některá část zařízení je poškozená tak, že zařízení neplní svůj účel nebo konstrukce zařízení nebo jeho montáž na vozidle není v souladu s požadavky. | 1 |
| 4.8.2.1.2 | B | Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. | 1 |
| 4.10.1.3 | B | Vozidlo není vybaveno předepsanou zástrčkou nebo zásuvkou nebo zástrčka / zásuvka není schváleného provedení. | 1 |
| 4.3.2.2.1 | B | Narušená funkce ovládacího zařízení - brzdová světla se nerozsvítí bezprostředně po aktivaci brzdy. | 1 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 1 |
| 0.1.2.3 | B | Způsob uchycení tabulky registrační značky neodpovídá požadavkům nebo snižuje její čitelnost. | 1 |
Roční řada zachycuje evidované prohlídky této modelové řady od roku 2018 do roku 2026. Samostatná červená křivka ukazuje pravidelné prohlídky.
| Rok | Všechny prohlídky | Pravidelné |
|---|---|---|
| 2026 | 94 | 85 |
| 2025 | 104 | 83 |
| 2024 | 55 | 29 |
| 2023 | 42 | 10 |
| 2022 | 27 | 6 |
| 2021 | 37 | 0 |
| 2020 | 15 | 1 |
| 2019 | 5 | 0 |
| 2018 | 2 | 0 |
Modely stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Počet vozů | Pravidelné prohlídky | Vyhovuje |
|---|---|---|---|
| TGB EST | 483 | 1 010 | 93,9 % |
| Cfmoto CFORCE520L | 467 | 748 | 97,3 % |
| Linhai M550L | 361 | 610 | 94,8 % |
| TGB FLH (aktuální model) | 209 | 214 | 97,7 % |
| Cfmoto CFORCE520S | 193 | 323 | 97,5 % |
| Cfmoto CFORCE550 | 83 | 263 | 97,7 % |
| Goes GOES450L | 58 | 102 | 98,0 % |
| Linhai M550 | 49 | 88 | 90,9 % |
| Goes GOES550L | 48 | 58 | 93,1 % |
| Linhai LH400ATV-2D | 43 | 92 | 97,8 % |
| Goes 450 | 33 | 53 | 96,2 % |
| Goes GOES450S | 33 | 46 | 97,8 % |
| Linhai LH500ATV-Promax | 32 | 0 | — |
| Linhai M 550 | 29 | 79 | 98,7 % |
| TGB FBH | 29 | 19 | 100,0 % |
| Goes 450S | 18 | 42 | 97,6 % |
| Cfmoto CF | 15 | 126 | 97,6 % |
| Cfmoto CF400AU-B | 11 | 47 | 97,9 % |
| CF Moto Cforce | 7 | 213 | 97,7 % |
| TGB A | 7 | 28 | 96,4 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.