Other models of this make Willig
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Vehicle count | Regular inspections |
|---|---|---|
| Sana | 2 | 507 |
According to our estimates, there are approximately 53 trailers model line Willig Sanz, ranking this model 109. place among trailers (O4) in our statistics.
Model lines stejné značky s dostupnými statistikami.
| Model | Vehicle count | Regular inspections |
|---|---|---|
| Sana | 2 | 507 |
The summary is based on 100 distinct vehicles and 3,840 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s nextmi modely.
| Metric | Value |
|---|---|
| Unique vehicles in the data | 100 |
| Recorded inspections | 3,840 |
| Regular inspections | 1,589 |
| Pass result | 90.1 % |
| Mileage records | 375 |
| Available period | Nov 3, 2008 – Sep 16, 2026 |
The most records in the available summary relate to type ADR, celkem 1,641. Chart i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Inspection type | Count | Passed |
|---|---|---|
| ADR | 1,641 | — |
| Pravidelná | 1,589 | 90.1 % |
| Evidencní kontrola | 189 | — |
| Opakovaná | 144 | — |
| ADR - opakovaná | 118 | — |
| Technická silniční kontrola | 73 | — |
| Pred registrací | 45 | — |
| On-request inspection zákazníka | 21 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 16 | — |
| TSK - Opakovaná | 4 | — |
Z 1,589 regular inspections with a known result passed 1,432, tedy 90.1 %. Statistics do not assess the quality of a specific vehicle.
| Result | Count | Share of known results |
|---|---|---|
| Passed | 1,432 | 90.1 % |
| Result 2 | 90 | 5.7 % |
| Result 3 | 67 | 4.2 % |
| Other / not stated | 0 | 0.0 % |
Defects jsou agregované za období Sep 20, 2025 až Sep 20, 2026. The most common code in this sample is 1.1.9.1.1. Count vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Code | Severity | Description | Inspections |
|---|---|---|---|
| 1.1.9.1.1 | A | Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. | 40 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 21 |
| 5.3.5.2.1 | A | Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. | 14 |
| 4.8.1.1.3 | A | Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 8 |
| 4.8.1.1.2 | A | Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). | 7 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 4 |
| 1.2.1.1.1 | B | Nedostatečná brzdná síla na jednom nebo více kolech. | 3 |
| 1.2.1.2.2 | C | Rozdíl brzdných sil (při brždění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. | 3 |
| 5.1.1.2.1 | B | Některý spojovací prvek upevnění nápravy uvolněný, prasklý nebo chybí nebo v otočném uložení nápravy (např. čep / pouzdro u vodících tyčí / výkyvná přední náprava traktoru) jsou větší vůle než provozní. | 3 |
| 1.2.1.4 | B | Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. | 2 |
| 1.1.13.1.1 | B | Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. | 2 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 2 |
| 1.6.2 | B | Výstražná signalizace ukazuje nesprávnou funkci systému ABS. | 2 |
| 1.1.11.2.1 | B | Slyšitelný únik vzduchu z brzdového potrubí nebo spojů. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
Annual data cover recorded inspections of this model line since 2008 do roku 2026. A separate red line shows regular inspections.
| Year | All inspections | Regular |
|---|---|---|
| 2026 | 120 | 48 |
| 2025 | 149 | 62 |
| 2024 | 149 | 61 |
| 2023 | 175 | 74 |
| 2022 | 207 | 85 |
| 2021 | 194 | 85 |
| 2020 | 205 | 84 |
| 2019 | 223 | 93 |
| 2018 | 238 | 96 |
| 2017 | 263 | 106 |
| 2016 | 258 | 100 |
| 2015 | 290 | 110 |
| 2014 | 242 | 105 |
| 2013 | 273 | 114 |
| 2012 | 250 | 103 |
| 2011 | 209 | 90 |
| 2010 | 193 | 84 |
| 2009 | 166 | 76 |
| 2008 | 36 | 13 |
Models stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Vehicle count | Regular inspections | Passed |
|---|---|---|---|
| Krone SD | 7,753 | 75,540 | 91.5 % |
| Jiná Jiná | 5,549 | 3,652 | 96.4 % |
| Schwarzmüller SPA | 2,717 | 76,099 | 91.6 % |
| Schwarzmüller KIS | 1,143 | 19,258 | 93.0 % |
| Kögel SN | 932 | 37,832 | 92.2 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3T | 919 | 15,114 | 94.4 % |
| Schmitz Cargobull SCB*S3 | 821 | 1,783 | 97.5 % |
| Schmitz Cargobull SCB | 811 | 7,929 | 94.3 % |
| Schwarzmüller J-Serie | 553 | 2,187 | 94.3 % |
| Wecon PC | 541 | 2,806 | 93.9 % |
| Panav NVS5BH | 58 | 202 | 88.6 % |
| Doll A3K | 56 | 733 | 87.7 % |
| Autech-JS AU | 55 | 248 | 90.3 % |
| Bodex KIS3WA | 55 | 374 | 90.1 % |
| Kögel Snco | 53 | 18,341 | 87.5 % |
| Willig Sanz (current model) | 53 | 1,589 | 90.1 % |
| Panav TV018M | 52 | 4,901 | 90.9 % |
| Schwarzmüller S-Serie | 52 | 111 | 94.6 % |
| Wielton VIZ | 52 | 527 | 95.6 % |
| Krone Profi | 51 | 3,843 | 92.3 % |
| Magyar 80 | 51 | 1,740 | 89.3 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.