Inne modele marki Audi
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 128 samochodów osobowych linii modelowej Audi A, co daje temu modelowi 684. miejsce wśród samochodów osobowych (M1) w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 191 różnych pojazdów i 2 322 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 191 |
| Zarejestrowane badania | 2 322 |
| Badania okresowe | 1 297 |
| Wynik „pozytywny” | 97,4 % |
| Rekordy z przebiegiem | 2 306 |
| Dostępny okres | 05.11.2008 – 18.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 1 297. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 297 | 97,4 % |
| Pred registrací | 448 | — |
| Evidencní kontrola | 331 | — |
| Pred schvál. tech. zpusob. vozidla | 202 | — |
| Opakovaná | 18 | — |
| Technická silniční kontrola | 16 | — |
| Pred registrací - opakovaná | 5 | — |
| Na wniosek zákazníka | 4 | — |
| Narízená technická prohlídka | 1 | — |
Z 1 254 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 1 221, tedy 97,4 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 1 221 | 97,4 % |
| Wynik 2 | 17 | 1,4 % |
| Wynik 3 | 16 | 1,3 % |
| Inny / nie podano | 43 | 3,4 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 5.3.4.2.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 5.3.4.2.1 | A | Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. | 7 |
| 4.7.1.2.1 | A | U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. | 6 |
| 4.11.2.1 | A | Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). | 4 |
| 3.2.1.2 | A | Uszkodzenia zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla. | 4 |
| 1.1.6.2.1 | A | Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. | 3 |
| 1.1.12.2.1 | A | Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. | 3 |
| 2.1.1.5.1 | A | Netěsnost převodky řízení. | 2 |
| 2.1.3.7.1 | A | Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. | 2 |
| 6.2.3.3.1 | A | Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. | 2 |
| 8.4.1.1.1 | B | Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. | 2 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 2 |
| 6.1.3.5.1 | A | Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. | 2 |
| 1.1.11.4.1 | A | Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. | 2 |
| 4.11.1.1 | A | Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. | 2 |
| 3.5.1.1 | A | Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. | 2 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 116 | 76 |
| 2025 | 236 | 147 |
| 2024 | 403 | 281 |
| 2023 | 286 | 184 |
| 2022 | 174 | 110 |
| 2021 | 90 | 63 |
| 2020 | 66 | 51 |
| 2019 | 87 | 66 |
| 2018 | 99 | 73 |
| 2017 | 91 | 30 |
| 2016 | 150 | 59 |
| 2015 | 103 | 32 |
| 2014 | 93 | 24 |
| 2013 | 76 | 16 |
| 2012 | 70 | 13 |
| 2011 | 53 | 11 |
| 2010 | 51 | 24 |
| 2009 | 67 | 33 |
| 2008 | 11 | 4 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| Škoda Octavia | 632 690 | 6 732 078 | 94,6 % |
| Škoda Fabia | 521 454 | 6 068 310 | 94,1 % |
| Volkswagen Golf | 144 030 | 1 499 814 | 93,9 % |
| Škoda Superb | 138 413 | 979 600 | 96,2 % |
| Volkswagen Passat | 128 945 | 1 372 218 | 94,3 % |
| Ford Focus | 85 943 | 1 232 304 | 92,3 % |
| Škoda Rapid | 79 482 | 534 408 | 97,8 % |
| Volkswagen Touran | 67 357 | 498 440 | 95,2 % |
| Škoda Kodiaq | 53 630 | 152 418 | 98,7 % |
| Volkswagen Caddy | 53 276 | 390 982 | 94,8 % |
| Renault Latitude | 130 | 1 594 | 94,8 % |
| Škoda 440 | 130 | 1 989 | 95,0 % |
| Alfa Romeo GTV | 129 | 2 249 | 93,4 % |
| Volkswagen E1 | 129 | 0 | — |
| Alpina BMW | 128 | 594 | 97,8 % |
| Audi A (obecny model) | 128 | 1 297 | 97,4 % |
| Jeep Avenger | 128 | 1 | 100,0 % |
| Opel Corsa-E | 128 | 7 528 | 96,7 % |
| Hyundai Veloster | 127 | 1 138 | 93,3 % |
| Lexus RX300 | 127 | 883 | 92,8 % |
| Mercedes-Benz E 350 | 127 | 11 748 | 97,0 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.