Inne modele marki Kentoya
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Według naszych szacunków po czeskich drogach jeździ około 48 pojazdów LC linii modelowej Kentoya Trigger, co daje temu modelowi 300. miejsce wśród pojazdów kategorii LC w naszych statystykach.
Linie modelowe stejné značky s dostupnými statistikami.
Zestawienie opiera się na 344 różnych pojazdów i 1 565 evidovaných prohlídek. Základní ukazatele níže navazují na detailní taby s druhy kontrol, výsledky, závadami, časovým vývojem a porovnáním s następnymi modely.
| Wskaźnik | Wartość |
|---|---|
| Unikalne pojazdy w danych | 344 |
| Zarejestrowane badania | 1 565 |
| Badania okresowe | 1 062 |
| Wynik „pozytywny” | 91,0 % |
| Rekordy z przebiegiem | 1 520 |
| Dostępny okres | 26.09.2008 – 19.09.2026 |
Najwięcej zapisów w zestawieniu dotyczy typu Pravidelná, celkem 1 062. Wykres i tabulka pracují se stejnými předpočítanými hodnotami.
| Rodzaj badania | Liczba | Pozytywny |
|---|---|---|
| Pravidelná | 1 062 | 91,0 % |
| Evidencní kontrola | 416 | — |
| Opakovaná | 83 | — |
| Na wniosek zákazníka | 3 | — |
| Pred registrací | 1 | — |
Z 1 062 badań okresowych o znanym wyniku zakończyło się pozytywnie 966, tedy 91,0 %. Statystyki nie stanowią oceny jakości konkretnego pojazdu.
| Wynik | Liczba | Udział znanych wyników |
|---|---|---|
| Pozytywny | 966 | 91,0 % |
| Wynik 2 | 88 | 8,3 % |
| Wynik 3 | 8 | 0,8 % |
| Inny / nie podano | 0 | 0,0 % |
Usterki jsou agregované za období 20.09.2025 až 20.09.2026. Najczęściej w tej próbie występuje kod 6.2.7.1.1. Liczba vyjadřuje prohlídky, ve kterých byla závada evidována.
| Kod | Waga usterki | Opis | Badania |
|---|---|---|---|
| 6.2.7.1.1 | B | Ovladač vozidla je poškozený, nefunguje správně, nebo je neodborně změněn tak, že může při ovládání vozidla způsobit zranění řidiče (např. ostré hrany na řadicí páce, pedálech / ručních pákách) nebo neodpovídá požadavkům (např. u ručních ovladačů motocyklů chybí předepsané zaoblení). | 1 |
| 4.4.3.1.6 | B | Směrová svítilna vyzařuje jinou barvu než oranžovou (s výjimkou vozidel schválených do provozu před 1. 7. 1972, u kterých se připouští barva bílá u předních a barva červená u zadních směrových svítilen) nebo sada směrových svítilen (společný pár) zjevně nesplňuje stejné fotometrické vlastnosti. | 1 |
| 7.5.1.1 | B | Pojazd není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem | 1 |
| 4.7.2.2 | A | Pro osvětlení zadní tabulky registrační značky, použito nehomologované / neschválené světelné zařízení. | 1 |
| 6.2.10.2.1 | A | Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. | 1 |
Dane roczne obejmują badania tej linii modelowej od roku 2008 do roku 2026. Oddzielna czerwona linia przedstawia badania okresowe.
| Rok | Wszystkie badania | Okresowe |
|---|---|---|
| 2026 | 23 | 21 |
| 2025 | 27 | 19 |
| 2024 | 29 | 15 |
| 2023 | 40 | 26 |
| 2022 | 46 | 26 |
| 2021 | 51 | 25 |
| 2020 | 52 | 32 |
| 2019 | 58 | 36 |
| 2018 | 84 | 62 |
| 2017 | 90 | 65 |
| 2016 | 112 | 71 |
| 2015 | 153 | 104 |
| 2014 | 129 | 95 |
| 2013 | 131 | 101 |
| 2012 | 158 | 113 |
| 2011 | 134 | 87 |
| 2010 | 123 | 99 |
| 2009 | 116 | 61 |
| 2008 | 9 | 4 |
Modele stejné technické kategorie jsou řazeny podle počtu vozidel v našich statistikách za poslední dva roky. Aktuální model je zvýrazněn; u modelů mimo první desítku zobrazujeme také jeho nejbližší sousedy v pořadí.
| Model | Liczba pojazdów | Badania okresowe | Pozytywny |
|---|---|---|---|
| BMW R 1200 | 4 652 | 24 736 | 98,6 % |
| Jawa 250 | 3 741 | 49 347 | 95,1 % |
| Piaggio Vespa | 3 001 | 9 668 | 96,8 % |
| Maxon Ardour | 2 304 | 8 363 | 96,6 % |
| Kawasaki Versys | 1 347 | 4 455 | 97,9 % |
| Triumph Tiger | 1 197 | 5 121 | 98,0 % |
| BMW F 650 | 1 196 | 13 129 | 96,6 % |
| Suzuki Burgman | 1 174 | 11 283 | 96,5 % |
| BMW F 800 | 1 158 | 5 599 | 98,1 % |
| Suzuki Bandit | 1 131 | 15 453 | 96,5 % |
| Daelim NS 125 | 49 | 1 062 | 96,9 % |
| Harley-Davidson XL 1200 | 49 | 399 | 92,5 % |
| Husqvarna TE 450 | 49 | 704 | 85,7 % |
| Honda Goldwing | 48 | 683 | 95,4 % |
| Kawasaki KLV 1000 | 48 | 393 | 98,0 % |
| Kentoya Trigger (obecny model) | 48 | 1 062 | 91,0 % |
| Suzuki GN 250 | 48 | 598 | 95,7 % |
| Wangye CBC | 48 | 1 130 | 95,6 % |
| Aprilia Habana | 47 | 424 | 96,0 % |
| Harley-Davidson Fxdwg | 47 | 310 | 94,2 % |
| Piaggio NEW | 47 | 431 | 94,7 % |
Aktuální témata ze světa vozidel, STK a bezpečnosti řidičů v Česku.